6mj5fjkix1t5p3z-dscn8192.jpeg

Eliška Šestáková

Na Naučmese od 25. 7. 2015. Navštívil/a 5 kurzů.

Dobrý den a ahoj všem.

Ráda řeším problémy a zkoumám je ke kořenům. Tvořím, co vede k udržitelnější budoucnosti.

Jsem environmentalistka, která je zvídavá a otevřená. Můj background je v plánování zahrad a krajiny, botanice, zahradnictví, ekologii.

Angažuji se v řadě environmentálních, osvětových a seberozvojových projektů. Momentálně převažující jsou: zlepšování stavu veřejné městské zeleně, život a výzkum evropských ekovesnic a ekokomunit a zvyšování povědomí o tomto fenoménu, včetně příslušnosti k první české záměrné ekovesnici Zeměsouznění. Pracovala jsem v komunitních, permakulturních a botanických zahradách, v evropských národních parcích (invazivní rostliny), koordinovala různorodé mezinárodní (neziskové) projekty.

K převážně osvětovým projektům poseldní doby se řadí práce knižní (Peoplecomm, Eurotopia), přednášková (ekovesnice, udržitelnost, soběstačnost), v Extinction Rebellion, atd.

Dobrovolně pracuji v organizacích, kde organizujeme akce osobního rozvoje - Rise and Shine, v projektech propojených s udržitelností - Nepodmíněný základní kolektiv, Den lokálnosti.

.. Další témata o mně by byla: veganství, minimalismus, (mezinárodní) dobrovolnictví, komunity, slow cestování. Jsem milovnice čajů a knih, rostlin, koček. .. Jsem introspektivní, analytická, ráda se neustále něčemu učím a rostu. Cítím se nejlépe, když mám pocit, že má má činnost smysluplný účel v širším měřítku.

~ Osobnost INFJ-T
~ 1w2 enneagram

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.