4hykwjhnbdstvjp-323121798-1360358174709795-8992184045099665584-n.jpeg

Dominika Staňková Chválová

Na Naučmese od 8. 12. 2018, vedl/a kurzy pro 75 účastníků. Navštívil/a 3 kurzy.

Svět dekorativní kosmetiky a módy mi byl blízký již od malička. Moje vášeň se postupně prohlubovala přes líčení a oblékání kamarádek v období středoškolské éry, až po plně profesionální rekvalifikační kurzy v oblasti make-upu a stylingů vlasů.

Má cesta začala před 8 lety v Make-up Institute Prague a tím se plně nastartovala má vizážistická kariéra v oboru. Svou práci vnímám jako způsob sebevyjádření a poslání, díky kterému mohu přispívat společnosti a primárně ženám, jak nejlépe umím. Protože vnímám seberozvoj a pravidelné sebevzdělávání v mé profesi jako klíčové, pravidelně absolvuji další a další vzdělávací kurzy a to jak od tuzemských, tak zahraničních lektorů.

Primárně se specializuji na osobní klientelu, kterou komplexně připravuji na celou řadu společenských událostí. Od svateb, přes plesy až po přípravu na fotografování všeho druhu. Ženy se díky mé práci cítí výjimečně a já jsem ráda, že jim mohu tento pocit zprostředkovat. Těší mě, když ve mně klienti mají důvěru a opakovaně se ke mně vrací. Pro své klientky pravidelně pořádám vzdělávací kurzy osobního líčení a módního stylingu, včetně individuálního poradenství.

Na podzim roku 2021 jsem se rozhodla rozšířit své působení o další obor a to módní styling pod záštitou Školy stylu. Obor protkaný nadanými umělci a návrháři, kde nic není nemožné mi naprosto očarovat. Od té doby plně funguji jako módní stylista pro komerční i nekomerční klienty. Vizážistou avšak zůstávám i nadále a snažím se tyto dva mé obory vzájemně propojit. V průběhu let se mi naskytla možnost navázat zajímavé spolupráce ať z komerčního tak nekomerčního prostředí a doufám, že tomu tak bude i nadále.

V případě dotazů mě neváhejte zkontaktovat.

S láskou,
Dominika

Dominika

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.