6ncf1kobr1jxb7x-323121798-1360358174709795-8992184045099665584-n.jpeg

Dominika Staňková Chválová

Na Naučmese od 8. 12. 2018, vedl/a kurzy pro 75 účastníků. Navštívil/a 3 kurzy.

Svět dekorativní kosmetiky a módy mi byl blízký již od malička. Náš vztah se postupně vyvíjel přes panenky, kamarádky, spolužačky na střední škole až po plně profesionální rekvalifikační kurzy.
V roce 2015 jsem úspěšně absolvovala rekvalifikační kurz VIZÁŽISTA uznávaný MŠMT v Make-up Institute Prague. Tím se nastartovala má kariéra v oboru a zároveň jsem nalezla své poslání, díky kterému mohu přispívat společnosti, jak nejlépe umím. Protože ráda dělám věci pořádně, od této doby pravidelně absolvuji další vzdělávací kurzy a to jak od tuzemských, tak zahraničních lektorů. Seznam k nahlédnutí zde. 

Již 7 let se specializuji na osobní klientelu, pro kterou pravidelně pořádám vzdělávací kurzy osobního líčení, poskytuji jim podporu a připravuji je na širokou řadu společenských událostí. Od svateb, přes plesy, bankety až po přípravu na rodinné fotografování aj. V průběhu let se mi naskytla možnost navázat zajímavé spolupráce z komerčního prostředí a to například s českými módními fotografy, návrháři, oděvními značkami a deníky. Velmi si cením spolupráce s Českou Miss, IDNES, Školou stylu a soustavné spolupráce s Make-up Institute Prague.

Na podzim roku 2021 jsem se rozhodla rozšířit své působení o další obor a to módní styling. Absolvovala jsem rekvalifikační kurz MÓDNÍ STYLISTA pod záštitou Školy stylu a od té doby plně funguji jako módní stylista pro komerční i nekomerční klienty. Nabízím kompletní styling na FOTO/VIDEO projekty, třídím a sestavuji šatníky a nově nabízím vzdělávací kurzy pro laickou veřejnost i v tomto odvětví.

V případě dotazů mě neváhejte zkontaktovat.

S láskou,
Dominika

Dominika

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.