1f17gl08a9ycenj-img-0766.jpeg

Cecílie Jílková

Na Naučmese od 3. 10. 2013, vedl/a kurzy pro 520 účastníků.

Cecílie Jílková (narozena r. 1981) je česká spisovatelka, novinářka a scenáristka, poradkyně pro zdravou výživu. V posledních letech se věnuje především tématu zdravého hubnutí, je autorkou webu "Najím se a zhubnu" a dvou úspěšných knih, v nichž poskytuje čtenářům vtipnou a čtivou formou praktické návody, jak krok za krokem přejít na nový a účinný způsob stravování.

„Jmenuji se Cecílie, je mi 37 let a před několika lety  se mi podařilo snížit svou váhu o 25 kg. Nesportuji a má práce spisovatelky a výživové poradkyně se bez rozpaků dá označit za velmi sedavé povolání. Jím hodně a téměř pořád. Přesto si zachovávám optimální hmotnost, sníženou potřebu spánku, zdravý imunitní systém a dobrou náladu.

Jak to dělám?

Jednoduchá odpověď: JÍM CHYTŘE.

Složitější odpověď: K umění kvalifikovaně si sestavit optimální skladbu jídelníčku a správně ho uspořádat je nezbytné znát mnohé souvislosti. Strávila jsem několik let pozorováním vlastního těla a jeho reakcí na různé typy stravy. Studovala jsem také zásady racionální výživy a nejrůznější alternativní výživové směry. Ze zdravé výživy se stal nejprve můj koníček a postupem času i povolání.

Ráda Vás naučím, jak si sestavit jídelníček dle vašich aktuálních potřeb.“

 

 

 

Cecílie

Již uskutečněné kurzy:

Kurzy na seznamu přání:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.