Slavíme 6. narozky!
20131003-001506-profil.jpg

Cecílie Jílková

Na Naučmese od 3.10.2013, vedl/a kurzy pro 476 účastníků.

Narozena r.1981, pracuje v oboru výživové poradenství: redukční výživa (obezitologie, dietologie, psychologie výživy obézních, tvorba konkrétních jídelníčků), sportovní výživa, nutriční prevence, alternativní směry ve výživě, psychologie výživy, technologie potravin, antropometrie a zjišťování výživového stavu člověka, recepty na zdravé dietní delikatesy

„Jmenuji se Cecílie, je mi 32 let a v uplynulých třech letech se mi podařilo snížit svou váhu o 23 kg. Nesportuji a má práce výživové poradkyně se bez rozpaků dá označit za velmi sedavé povolání. Jím hodně a téměř pořád. Přesto si zachovávám optimální hmotnost, sníženou potřebu spánku, zdravý imunitní systém a dobrou náladu.

Jak to dělám?

Jednoduchá odpověď: JÍM CHYTŘE.

Složitější odpověď: K umění kvalifikovaně si sestavit optimální skladbu jídelníčku a správně ho uspořádat je nezbytné znát mnohé souvislosti. Strávila jsem několik let pozorováním vlastního těla a jeho reakcí na různé typy stravy. Studovala jsem také zásady racionální výživy a nejrůznější alternativní výživové směry. Ze zdravé výživy se stal nejprve můj koníček a postupem času i povolání.

Ráda Vás naučím, jak si sestavit jídelníček dle vašich aktuálních potřeb.“

 

 

 

Cecílie

Již uskutečněné kurzy:

Kurzy na seznamu přání:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.