76c3ikbc1shpp8v-9r1jwfwocurn00r-acg8ocktpxioc2x-zxr9a3ahk7psgkbfgv7zmiq5qxionltywyk0-s96-c.jpg

Aneta Landová

Na Naučmese od 15. 11. 2016. Navštívil/a 6 kurzů.

Jsme to, co jíme - hezké rčení, ale víme vlastně co jíst a proč? 

Jsem certifikovaný výživový poradce, pracovala jsem pro společnost, která se zabývá výživovým poradenstvím jako specialista a nyní již pokračuji ve vlastní režii. Založila jsem projekt Bodywork Zone, který je věnován všem, kteří touží po změně životního stylu za účelem formování postavy, zlepšení kondice i sportovních výkonů. Náš vzhled a zdravotní stav je ovlivněn nejen stravou a pohybem, ale také dalšími aspekty života. Proto si zakládám na holistickém přístupu. S klienty neřeším pouze kolik čeho mají jíst, ale snažím se i pomoci vytvořit zdravý vztah k jídlu, svému tělu, pohybu a životu celkově. 

Stejně jako moji klienti, i já jsem si prošla problémy s kily navíc. Díky správným vědomostem a postupům se mi je naštěstí podařilo trvale vyřešit.

I proto bych se nyní ráda o své know-how podělila s ostatními a dala tak možnost komukoli dalšímu pracovat na sobě tímto nenásilným, racionálním způsobem, který je cestou k trvalému úspěchu. Nesoutěžíte? Zapomeňte na diety. Moji klienti a účastníci seminářů mají možnost zjistit, během krátké doby to, co jsem já zjišťovala oněch posledních 10 let.

A proč se o výživu zajímat? Požádám-li klienta o posouzení jeho vlastního jídelníčku, zpravidla hledá chyby zcela jinde než skutečně jsou. Proč tomu tak je? Žijeme v době, která přináší o výživě příliš mnoho protichůdných informací, mýtů a polopravd. Skutečného vzdělání o výživě se nám bohužel nedostává a my tak zůstáváme na pospas informacím z médií. Jak si dnes však čím dál více lidí uvědomuje, média nás neinformují, tak abychom se něco skutečně dozvěděli. Informují nás tak, aby upoutala naši pozornost. Já bych ráda přispěla ke zlepšení této situace a proto jsem pro Vás připravila tento seminář. 

Volný čas trávím nejraději turistikou v horách, ferratovým lezením nebo posilováním. Užije mě na srandičky všeho druhu, černý humor, nelogismy a absurdity, protože sranda musí být. Narodila jsem se ve znamení Panny a tak, jak občas výjimka potvrzuje pravidlo, tak ... U mě to tak není. Jsem jedna úplně typická. Pocházím z Prahy, vyzkoušela jsem si i život v zahraničí. Ráda se vzdělávám, motivuji ostatní, pomáhám a komunikuji. Cílem mých projektů je, aby lidé byli schopni zcela samostatně ovlivňovat a kontrolovat svou váhu a kondici po celý svůj život bez další cizí pomoci.

Kdo jsem, jak a čím žiju v obrázcích? Navštivte můj instagram @kendykenndy

Více o proměně se dočtete zde https://kulturistika.ronnie.cz/c-30268-radikalni-zmena-xv-neni-to-o-kilech-ktera-ztratis-ale-o-zivote-ktery-ziskas.html

Věškeré další informace na webu a cokoli navíc? Přeci osobně :) Už se na všechny zájemce o trochu toho vzdělání ve výživě moc těším!

Aneta

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.