Vánoční výběr kurzů
78ps15gjaua-foto.png

Andrea Grigerová

Na Naučmese od 8. 8. 2014, vedl/a kurzy pro 28 účastníků.

Strávila jsem léta studií mezi umělci, kde slovo „logika“ bylo málem nadávka. Můj život ovládaly barvy, intuice, tvoření a nadšení.

Osud je ale docela srandista, a tak jsem dalších 12 let pracovala jako schopný článek managementu v nadnárodních firmách a, světe div se, na starosti jsem měla IT, data, procesy (a tvořila jsem si doma po večerech).

A víte co? Podařilo se mi ty dva světy propojit. Naučila jsem se cíleně a v pravý čas využívat schopností pravé a levé hemisféry. To, že jsem uměla ve správný okamžik zapojit v práci kreativitu, mi poskytovalo obrovskou výhodu.

Na kurzu „Aby vás napadaly nápady“ vám své osobní know-how předám a povedu vás ke konkrétním výsledkům.

Kreativita má ale i své nevýhody. Časem se snaží uniknout z klece pravidelného příjmu, a tak jsem od roku 2013 na volné noze a nechávám jí volný průběh. Co dělám?

  • Na školeních a workshopech ukazuji lidem, jak vytvářet „Prezentace, které baví“.
  • Na mých stránkách www.jaknaprezentace.cz učím lidi řeči barev, fontů a ostatních vizuálních nástrojů podvědomé komunikace.
  • Rozumím řeči fontů – jsem přesvědčena, že psychologie jejich výběru na webových stránkách nebo v blogu o autorovi prozradí i to, co on sám možná ani neví. ;) A tak jsem založila obor PSYCHOLOGIE FONTŮ a používám titul Fontolog:-).

 Těším se, že se spolu uvidíme na některém z mých kurzů nebo školení.

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.