78ps15gjaua-foto.png

Andrea Grigerová

Na Naučmese od 8. 8. 2014, vedl/a kurzy pro 28 účastníků. Navštívil/a 2 kurzy.

Strávila jsem léta studií mezi umělci, kde slovo „logika“ bylo málem nadávka. Můj život ovládaly barvy, intuice, tvoření a nadšení.

Osud je ale docela srandista, a tak jsem dalších 12 let pracovala jako schopný článek managementu v nadnárodních firmách a, světe div se, na starosti jsem měla IT, data, procesy (a tvořila jsem si doma po večerech).

A víte co? Podařilo se mi ty dva světy propojit. Naučila jsem se cíleně a v pravý čas využívat schopností pravé a levé hemisféry. To, že jsem uměla ve správný okamžik zapojit v práci kreativitu, mi poskytovalo obrovskou výhodu.

Kreativita má ale i své nevýhody. Časem se snaží uniknout z klece pravidelného příjmu, a tak jsem od roku 2013 na volné noze a nechávám jí volný průběh. Co dělám?

  • Rozumím řeči fontů – jsem přesvědčena, že psychologie jejich výběru na webových stránkách nebo v blogu o autorovi prozradí i to, co on sám možná ani neví. ;) A tak jsem založila obor PSYCHOLOGIE FONTŮ a používám titul Fontolog:-).
  • Ukazuji lidem, že fonty je ovlivňují každý den. Díky této neverbální řeči zvládnou předat nejenom informace, ale i pocity a emoce. Jsou důležité při psaní webovek, budování brandu i komunikaci se  zákazníky. 
  • Dělám průzkumy, výzkumy, konzultace a všechno se to můžete dočíst na www.psychologiefontu.cz 

Těším se, že se spolu uvidíme na některém z mých kurzů nebo školení.

Andrea

Navštívené kurzy (2):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.