9y24ia5cz8uaa25-andra-nistor-2019-lr.jpg

Andra Nistor

Na Naučmese od 17. 12. 2015, vedl/a kurzy pro 3 účastníky. Navštívil/a 24 kurzů.

Roky jsem si k vánocům přála vrtačku. Předminulý rok se mi konečně splnil sen!

Ano, jsem kutilka :) Pracovala jsem několik let ve výzkumu a všimla jsem si, že mě baví navrhovat a stavět nové přístroje. Uvědomila jsem si, že když narazím na něco, co je pokažené, hned přemýšlím, jak to opravit. Nebo když si všimnu, že něco lze vylepšit, tak moje hlava okamžitě začne šrotovat, jak by to se dalo udělat. 

Vyhledávám mezioborovost a kreativní činnosti, a proto jsem se ve volném čase věnovala různým dobrovolným aktivitám. Mám tvořivou mysl se smyslem pro praktičnost, ale také pro detaily. To se projevuje i v tom, že se zabývám činnostmi, které vedou k vylepšení, vyšší efektivitě a úspoře materiálu/času/nákladů.

V neposlední řadě se také ráda dělím o své znalosti a zkušenosti, protože mi přináší radost, když můžu někomu předat něco, co mu bude k užitku. Proto bych se ráda s vámi podělila o to, jak si ze zbylých materiálů (šmíráky, zbylé papíry, letáčky, staré nástěnné kalendáře, bavlnky a stuhy) vytvořit nový, praktický a krásný diář, zápisník, sešit či blok! A také o to, jak si navrhnout nebo vylepšit svůj diář Bullet Journal.

Andra

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.