20150810-111032-ms7-1532.jpg

Zuzana Neustadtová

Na Naučmese od 22. 2. 2015. Navštívil/a 4 kurzy.

lektorka, koučka, čtenářka i pisatelka :-)

| Motto: Největším darem, jaký můžeme dostat, jsou obrazy šťastných okamžiků,

uložené v naší paměti. (Radvan Bahbouh) Chci je pomáhat vytvářet.

Zuzana Neustadtová |

Co dělám?

Mým cílem vždy bylo věnovat se lidem, a tak jsem svou kariéru v roce 2005 spojila s oblastí lidských zdrojů. Postupně jsem prošla různými rolemi, abych zakotvila v rozvoji. V současné době se tak profesionálně věnuji tréninku tzv. měkkých dovedností a koučinku.
Aktivně se zabývám studiem trendů moderního osobního rozvoje a psychologie. Své poznatky tak mohu nejen předávat v rámci své práce, ale i pracovat na vlastním rozvoji, který považuji za nádherný a nikdy nekončící proces.

Jak to dělám?

Osobní rozvoj mě neuvěřitelně baví, ať už hledám odpovědi pro svoje klienty nebo sama pro sebe, vždycky je nejdřív zkouším sama na sobě. Zbožňuji tyhle dobrodružné experimenty. To, co podle mého názoru opravdu funguje, učím na svých kurzech.

Čemu věřím?

Věřím, že pokud chceme změnu, je nejlepší začít u sebe, protože skrze sebe měním svět. Věřím, že všichni máme k těmto změnám vlastní zdroje, které můžeme (i za pomocí koučinku objevit) a začít plně využívat.

Kde bývám k zastižení?

Jsem k dispozici v rámci celé Prahy a okolí. K zastižení bývám po čtvrté hodině a o víkendech, ale individuálně se lze domluvit i na poledne nebo v jiný čas.

Zuzana

Navštívené kurzy (4):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.