2134950-img-20160724-wa0008.jpg

Vojtěch Oplt

Na Naučmese od 27. 6. 2016.

Nadváha, bolesti zad i kloubů, svalová ztuhlost, omezená kloubní vůle, svalové dysbalance, křeče, migrény, závratě,a hromada dalších obtíží... Moderní způsob života v nedostatku pohybu a jednostranného přetěžování pohybového aparátu může mít spoustu projevů. V žádném případě by Vás však neměly donutit přestat se hýbat úplně, je jen důležité vědět jak.

Jsem absolventem oboru fyzioterapie na 1.LF v Praze s desetiletou praxí na ambulantní i lůžkové rehabilitaci, převážně zaměřené na ortopedické pacienty. Během praxe jsem absolvoval odborné kurzy jako například kurz metody Roswithy Brunkow, akrální koaktivační terapie, senzomotorické stimulace a kineziotapingu.

Mojí specializací je fyzioterapie a kondiční či funkční příprava a to převážně pro lidi po úrazech, operacích nebo s jakýmkoliv pohybovým omezením.

Ve své praxi kladu důraz na individuální požadavky klienta, a na pohyb v komplexním smyslu slova, svůj přístup neomezuji pouze na zvětšování svalové síly, zaměřuji se na celkovou motoriku jedince, pohybovou koordinaci, posturální stabilitu, kloubní mobilitu...jednoduše funkčnost pohybového aparátu.

Na mých kurzech se nedozvíte, jak zhubnout do měsíce 15 kilogramů a za stejnou dobu si vybudovat postavu snů, bohužel...ale můžu Vám pomoct zefektivnit svoje pohybové ambice a neublížit si u toho a předejít či vyřešit problémy plynoucí ze sedavého způsobu života. 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?