6511490-new2017-02-27-09-36-21.jpg

Vlasta Puklová

Na Naučmese od 6. 4. 2014, vedl/a kurzy pro 59 účastníků.

Když změníš sebe,

změníš tím celý svět.

 

Prožívám nejkrásnější období svého života, mám ráda svobodu a život podle hesla: Dělám už jen to, co mě baví. :)

Společné sdílení svých zkušeností, zkoušek i nových projektů si užívám se svými přáteli, kamarádsky si vzájemně pomáháme růst.

Po letech podnikání a sbírání zkušeností, jsem se rozhodla pro změnu. Zásadní pro mě byla léta v oboru financí, kde jsem si prošla od poradce po manažerku všemi náplněmi práce a získala mnohé dovednosti. Vděčím za osvojení si naslouchání, komunikace nejen obchodní, vzdělávání vlastní i realizace pro pracovníky pobočky.

Další pochopitelný směr byl osobní rozvoj, terapie, kde jsem nejdříve odhalovala své rezervy, objevovala chyby a souvislosti s událostmi v mém životě. 

Pro pomoc si pak začali přicházet přátelé, rodina i klienti. Protože mám ráda posun a tvořivost, moje cesta pokračovala dál k terapiím těla. Přes vlastní poznávání svého těla, možnostmi léčení duše přes tělo, v tichu při proudu životní energie.

Doteky a lásku potřebejeme všichni, líbí se mi filozofie tantra učení o souhře těla, duše a mysli. Všechno je vlastně tantra :) cesta sebepoznávání.

Našla jsem si silné společníky z přírody, jedním jsou esenciální oleje Young Living a pak přístroje Somavedic, které se starají o příjemnou atmosféru mého domova i pitný režim.

Při svých aktivitách s oblibou využívám smysly, hlavně čich, který ovládá naše emoce a chování. Při rozhodování srdcem jsou esenciální oleje pomocníkem pro uvolnění a otevírání vnímavosti, odložení kontroly a řešení všeho přes hlavu.

Ráda poznávám nové lidi a věřím, že se vzájemně přitahujeme. Vítám tedy, všechy ty, kteří jsou na cestě změn k svému štěstí otevřeni.

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?