12n9f58pxfa-pasova-fotografie.jpg

Veronika Jozifová

Na Naučmese od 29. 11. 2017. Navštívil/a 4 kurzy.

Po více než sedmiletém vztahu s facebookovou reklamou jsem zjistila, že ze všeho nejvíc mě baví se o své zkušenosti dělit s těmi, kteří mají chuť se učit, jak tuto reklamní platformu využít naplno.  

Na dráhu volnonožce jsem se vydala ještě během studií v roce 2011. Od té doby jsem již zabrousila do celé řady oborů. Nastavovala jsem výkonnostní kampaně pro e-shopy, komunikační kampaně v neziskovém sektoru, dlouhodobé kampaně v oblasti cestovního ruchu  i projekty v oblasti vzdělávání. Práce s menšími klienty mě naučila, jak udělat „hodně muziky za málo peněz“. Pod hlavičkou brněnské agentury igloonet jsem zase měla možnost pracovat na velkých e-commerce klientech a mentorovat zde tým mladých „markeťáků“. V té době jsem také s potěšením zjistila, že způsob, jakým věci vysvětluji, je pro druhé srozumitelný a dobře stravitelný.

Od roku 2015 mě to stále více táhne k lektorské činnosti. Školila jsem in-house týmy, působím jako auditor a mentor v reklamních agenturách a mám i několik individuálních klientů, které „doučuji“.

V roce 2017 jsem vedla celodenní workshopy zaměřené na Facebook Ads v rámci Digisemestru – dle mého názoru jednoho z nejkvalitnějších vzdělávacích programů v oblasti online marketingu v Evropě. Právě tato zkušenost mě  posunula směrem k pořádání veřejných workshopů. Kdybych tušila, kolik v tom je radosti a inspirace, pustila bych se do kurzů pro veřejnost mnohem dřív.

Reference - veřejné školení & mentoring

Jitka Krátká, provozovatelka coworkingového centra Liána (v HK)

Školení od Veroniky naprosto předčilo mé očekávání. Ač bylo celodenní, nestihli jsme se ani minutku nudit nebo ztrácet pozornost a až do konce měla Veronika energie na rozdávání. Oceňuji hlavně, že jsme místo hromady nějakých obecných teorií prošli řadu reálných příkladů, které rovnou můžeme aplikovat v praxi. Skvělým bonusem pak byli připravené tabulky a materiály, které jsme od Veroniky získali pro další použití. Veronika ochotně zodpovídala všechny naše dotazy a nechyběl ani humor. Školení s Veronikou byl zážitek, který mě reálně dokázal nakopnout a posunout zase o kousek dál... a to je k nezaplacení!"

Lucie Zárubová, social media manager na volné noze

S Verčou jsem se poprvé setkala na jejím workshopu k FB Ads v rámci Digisemestru. Workshop měla skvěle připravený, dokonce měla nahrané videa jednotlivých činností a postupů, abychom je mohli shlédnout vícekrát a aby mohla mezitím s jednotlivci řešit případné otázky na daný postup. Na základě toho jsem Verču oslovila, aby se stala mou mentorkou a provedla mě světem FB Ads více do hloubky. Jsem s ní nadmíru spokojená a doporučuju spolupráci s ní všem, kdo se od výkonnostní kampaně na FB zajímají a chtějí posunout svůj business dále.

Lucie Stewart, projektová managerka

Veronika je zkušená PPCčkařka a lektorka. Má hluboké znalosti, které umí podat srozumitelně i začátečníkům. Poznala jsem ji na Digisemestru, kde se s námi během intenzivního celodenního workshopu podělila o své knowhow a ukázala nám spoustu triků z praxe. Je trpělivá a její nadšení je nakažlivé.

Martin Prokeš, online marketing junior v Elasticr.cz / Hubbr Coworking

Verča byla na Facebook workshopu moc příjemná. I když jsem nějaké zkušenosti s Facebook reklamou už měl, pomohla mi si jasně ujasnit jaké formáty kdy použít a jaká mají specifika. Hodně mě potěšil i čas věnovaný Facebook pixelu, který je v dnešní době pro většinu stránek nutností. Navíc mi pak ještě s radila s mými konkrétními problémy přes e-mail. Díky za ochotu!

Matěj Kalužík, Student VUT

Veronika nám na školení perfektně vysvětlila vše od uplných technických základů až po pokročilejší STDC strategie. Navíc bylo vidět, že si v ads manageru už odklikala stovky kampaní , protože nám ke všemu dávala své osobní tipy. Myslím si, že všichni co jsme školením prošli jsme byli schopní jít a naklikat si svoji první kampaň. Navíc Veronika není jenom super školitel, ale taky člověk, takže si s ní o pauzách i dobře pokecáte.

Anna Králová, Facebook ads specialist, FEO agency

V digitální agentuře FEO pracuji jako specialistka na sociální sítě. Snažím se svou práci dělat co nejlépe, ale pracuji v jednom z nejrychleji se měnících oborů a je velmi snadné získat pocit, že při dlouhodobé práci pro klienty upadnete do stereotypu. Proto jsem oslovila ke spolupráci Veroniku, která měla za úkol nahlédnout na naše klienty jiným pohledem, analyzovat moji práci a navrhnout nové přístupy. Se spoluprací jsem maximálně spokojená a určitě předčila moje očekávání. Její rady a nápady byly přínosné i originální a vždy mi byla ochotná pomoci. Vážím si Veroniky nejenom jako odborníka ve svém odboru, ale také jako člověka. Mohu její služby jen doporučit.

 

Veronika

Kurzy na seznamu přání:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.