9jwh53to6pj-img-20171226-140050-hdr.jpg

Veronika Janečková

Na Naučmese od 25. 4. 2018, vedl/a kurzy pro 39 účastníků. Navštívil/a 24 kurzů.

Jsem komunikativní společenský člověk.

Nejraději trávím čas s lidmi a je jedno, zda zrovna hrajeme deskovky, vyrážíme na výlet, sedíme u piva nebo si užíváme fesťák, kola, vodu. Jsem pro každou událost a každá společnost je pro mě obohacující a inspirativní.

Když jsem dokončila střední školu hotelnictví a turismu, věděla jsem, že už nechci vidět žádné učebnice a řídila jsem se heslem - Život tě naučí. S hotelovkou a průvodcovským kurzem, jsem se chvíli věnovala práci v turismu, kde jsem se obklopovala fajn lidmi, ale netrvalo dlouho a odjela jsem jako au-pair na rok do Hamburgu, kde jsem měla možnost poznat další fajn lidi z nejrůznějších zemí v rámci kurzu němčiny pro cizince. Po Hamburgu pak následoval ještě au-pair pobyt kousek od Vídně a poté další au-pair pobyt v Německu, tentokrát u Drážďan.

Určité události v mém životě a povinnosti mě však zavedly zpět domů a aktuálně cestuji už jen v rámci dovolených, prodloužených víkendů nebo kratších výletů. Aktivní společenský život mám však ráda pořád a vážím si každého nového seznámení.

Veronika

Již uskutečněné kurzy:

Navštívené kurzy (24):

Zobrazit další navštívené kurzy

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.