Popovídejme si německy

9jwh53to6pj-img-20171226-140050-hdr.jpg

Veronika Janečková

Jsem komunikativní společenský člověk. Nejraději trávím čas s lidmi a je jedno, zda zrovna hrajeme deskovky, vyrážíme na výlet, sedíme u piva nebo si užíváme fesťák, kola, vodu. Jsem pro každou událost a každá společnost Více o lektorovi »

8azqa0jfrxjbhg7-vlajka.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 36 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Pokec?

Pojďme se společně sejít a začít spolu mluvit německy, abychom si osvojili přirozený projev v němčině, naučili se reagovat na běžné dotazy, poznali nové lidi s nejrůznějšími úrovněmi tohoto jazyka nebo jen proto, že už nemáme možnost si popovídat německy jinde (v práci, ve škole, na dovolené). Nesejdeme se, abychom si procházeli lekce němčiny a studovali gramatiku, ale abychom si mohli povídat jako přátelé.

Kurz je určen pro všechny, kteří si chtějí popovídat a naučit se reagovat.

Kurz není určen těm, kteří očekávají výuku němčiny. Nebude zde učitel, seznamy slovíček, vysvětlivky gramatiky ani domácí úkoly.

Úroveň

Účastníci tohoto kurzu by měli být ohleduplní, protože mohou přijít jak začátečníci, kterým společně dáme prostor se postupně "vyžvejkout" a stejně tak pokročilí mluvčí, kteří nás mohou ledacos svou obratnou řečí naučit. V ideálním případě by kurz mohl navštívit rodilý mluvčí, ochotný s námi jen tak pokecat. Necháme se překvapit :)

Téma

Mluvit spolu můžeme úplně o všem. Začneme třeba tím, co děláme a postupně se dostaneme k tomu, co bylo v dětství nejčastějším důvodem ke rvačce s tvým sourozencem, co všechno ti doma zničilo to nové roztomilé štěně, jak probíhalo první setkání s rodiči tvého partnera/partnerky nebo jaké známe vtipy.

Znalosti

Při řeči pak nebude důležité, kolik chyb se zde vyskytne, ale aby každý sdělil, co chce, a když bude chuť a prostor, můžeme se i o těch chybách přátelsky pobavit. Každý může přispět svou znalostí.

 

Dodatek

Na začátku kurzu se představíme ještě v češtině, abychom neodradili ze startu všechny ty, kteří přijdou se zdánlivě nepřekonatelným strachem mluvit a aby ještě případně věděli alespoň to, jak se kdo jmenuje :)

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.