68ntxiq257r379a-278393654-507697580999261-6419430254854445121-n-528x660.jpeg

Vendula Lačná

Na Naučmese od 20. 10. 2022.

Jsem emoční terapeut, masérka a průvodkyně nejen žen, ale i mužů a dětí.

K mé práci mě přivedl vlastní příběh. Po velmi těžkém životním období, které mě v roce 2005 dostalo na kolena, jsem začala objevovat svět trochu jinak a začala hledat odpovědi a cesty. Cesta byla velmi trnitá, těžká a bolestivá. Po osobní zkušenosti s úzkostí, panickými atakami, domácím násilím a dlouhodobé nemoci jsem začala hledat sebelásku a sebehodnotu. Učila jsem se říct Ne – nebát se změnit život ze dne na den a nebát se vyjít ze starých vzorců a vyjít z davu a jít za svými sny.

Začala jsem hledat novou cestu, smysl života. Moje duševní stránka se rozpadala jako domeček z karet, život mě nebavil, můj osobní život byl jen hrstka střepů, sebevědomí jsem měla na nule. Moje zdraví šlo z kopce. Tehdy jsem pochopila i duchovní stránku, spojení mezi duší a tělem, sílu myšlenky, energie kolem nás a to jak velkou sílu dokáže lidská bytost mít.

Postupně jsem kráčela po schodkách nahoru, když přišla borelióza …. nemoc která mě vrátila zpět na kolena. Zpět na kolena, abych pochopila rovnováhu mezi duší a tělem, mezi prací a odpočinkem. Aby mi ukázala ještě jiný směr….Díky postupnému seberozvoji jsem získala sebevědomí, víru v sebe a začala úspěšně podnikat. Učila jsem se komunikovat s lidmi, pracovat se svými strachy, vejít do davu a mluvit. Mluvit a předávat dál své poznání, zkušenosti, objevy a myšlenky. Pochopila jsem své poselství. Našla jsem cestu.

Pochopila jsem jak krásné je tu být pro druhé, jak krásné je vědět, s jakým plánem a posláním jsem sem přišla. Cesta pochopit sebe, porozumět svému poslání, své životní cestě, to proč jsem se narodila právě teď a tady, do určité rodiny. A protože vím, že ne každý kráčí právě tu svoji cestu, za pomoci Bachových esencí, a terapií pomáhám lidem nalézt jejich cestu, nalézt jejich poslání a plán s kterým přišli.

Vždy jsem chtěla pomáhat lidem, vždy mě má cesta táhla tímto směrem a jak roky plynuly a já se stále rozvíjela, pochopila jsem, že pomoc kterou chci lidem dát není to, co vidí kolem sebe, ale objevit to co mají v sobě. Aby mohli nalézt svoji vnitřní sílu a žít život naplno a v souladu s plánem jejich duše. Pomoci jim udělat pořádek v sobě a najít cestu k jejich vnitřnímu já, k seberozvoji a vlastnímu uvědomění. Najít cestu do srdce a k duši.

Po letech seberealizace, jsem se v roce 2013 rozhodla pomoci i jiným ženám odejít z těžkých cest a vydat se na vlastní cestu. Jsem zde připravena pomoci i Vám. Ukázat Vám jaká síla se ve Vás skrývá. Jak jednoduché je najít cestu ke šťastnému životu, harmonii a rovnováze. Předat Vám mé zkušenosti a pomoci Vám z těžkých dnů. Cítím, že jsem vedena k tomu, abych si své zkušenosti nenechávala pro sebe a sdílela je s lidmi, kteří stejně jako já před lety, řeší potíže s vyčerpáním, úzkostmi, depresemi, beznadějí, stresem, nízkým sebevědomím a dalšími jinými problémy, které jim brání cítit se ve svém životě spokojeně.

S láskou Vendula Lačná

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.