20141121-102256-tm.png

Tomáš Michálek

Na Naučmese od 14. 11. 2014, vedl/a kurzy pro 30 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Jsem nadšenec do 3D tisku a spoluzakladatelem MakersLabu - 3D tiskové dílny v Paralelní Polis. Vidím v 3D tisku obrovský potenciál napříč obory a cítím, že je to nástroj který jednou změní svět. Moc rád se s vámi o mé nadšení podělím a ukážu vám jak 3D tiskárny fungují a co se s nimi dá dělat. Aktuální dění ze světa 3D tisku můžete sledovat na  FB stránkách, kde pravidelně přidávám novinky. Sledujte FB stránky MakersLabu, kde také najdete spoustu inspirace. 

Učím se létat s dronem. Věřím, že drony (bezpilotní letouny) představují další obor, jenž má do budoucna velmi dobře našlápnuto. Mrkněte na sbírku videí na G+ a posuďte sami. V MakersLabu pracujeme na stavbě závodního dronu právě pomocí 3D tisku. Kdokoliv může přijít, přidat ruku k dílu a něco se naučit.

Běhám. Dlouhé tratě. Maratony. Zatím mám na kontě tři :-)

Jsem technicky založený a fascinují mne nové technologie. Věřím v otevřenou inovaci. Zkoumám jak vše funguje a jak lze pomocí technologií lidem vyřešit jejich problémy/potřeby. Moc mne inspiruje celá komunita v Paralelní Polis, kde se denně potkávám s velmi zajímavými lidmi.

Baví mne cestování a lidí z různých kultur. Mám pracovní zkušenosti ze zahraničí, žil jsem rok v Madridu a v Paříži. Mluvím anglicky, španělsky a francouzsky. Rád poznávám nová místa a objevuji krásy přírody. Nejraději jezdím tam, kde jsem ještě nebyl. Miluju překvapení. Vše fotím :-)

Těším se na setkání, bude stát za to!

Tomáš

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?