Komunikuj jako leader

77t4jkmmmqs-hana-hola-foto-2018.jpg

Hana Holá

Ráda se rozvíjím a inspiruji a současně ráda inspiruji a rozvíjím ostatní. Mám radost, když je někdo díky mně úspěšnější a šťastnější. Jsem profesionální kouč s ACC certifikací a matka dvou malých... Více o lektorovi »

1cf2ifx6l7p-oaiibp0.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 39 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Cítíš, že se chceš posunout v komunikaci s lidmi ve svém týmu/ ve své firmě? Přijď nalézt cestu, jak správně zadávat úkol a jak efektivně dávat zpětnou vazbu.

Jako kouč (v agentuře Život Jako Hra) se se svými klienty často bavím o tom, jak komunikovat se svým týmem. Mluvíme také o tom, jak správně zadat úkol a jak poskytnout zpětnou vazbu, aby daný člověk své chování změnil. Uvědomuji si, že je určitý teoretický základ, který by měl znát a ovládat každý manažer. V rámci tohoto semináře se zaměříme právě na tento důležitý základ, který však mnoho manažerů nezná.

O čem to bude:

Zjistíte, na co nezapomenout a co zohlednit při zadávání úkolů. Na cvičení si ověříte teoretické pochopení.

Interaktivní a zábavnou formou společně pojmenujeme, jak má vypadat efektivní zpětná vazba. Poskytnutí zpětné vazby si rovnou i vyzkoušíte. Společně shrneme, co se dařilo, co se nedařilo.

Jak kurz probíhá:

Všechny kurzy, které realizuji, dělám co nejvíce interaktivně a prakticky. Budu vás zapojovat do diskuze a v poslední hodině si budete rovnou zkoušet rozhovory ve dvojicích. Dobrovolník si bude moci vyzkoušet dát zpětnou vazbu přede všemi, ostatní následně ve dvojicích. Můžete se těšit i na videa s ukázkou rozhovorů, které společně rozebereme. (Na kurzu vás nahrávat nebudu.)

 

Zajímáte se o osobní rozvoj?

Poslouchejte Podcast Život Jako Hra

www.podcastzivotjakohra.cz

 

Zdroj obrázku:
Designed by Freepik
 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.