Komunikuj jako leader

912ikm320gpwvxr-foto-hanahola-2021.jpeg

Hana Holá

Pomáhám ženám i mužům harmonizovat vztahy s druhými i se sebou. Provázím především ženy k znovuobjevení, rozvinutí a ukotvení jejich sebedůvěry a síly pomocí Více o lektorovi »

5qbau0jkvxq-foto-2arctic-komunikuj-jako-leader.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 68 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Cítíš, že se chceš posunout v komunikaci s lidmi ve svém týmu/ ve své firmě? Přijď nalézt cestu, jak správně zadávat úkol a jak efektivně dávat zpětnou vazbu.

Jako kouč se často bavím se svými klienty o tom, jak komunikovat se svým týmem. Mluvíme také o tom, jak správně zadat úkol a jak poskytnout zpětnou vazbu, aby daný člověk své chování změnil. Uvědomuji si, že je určitý teoretický základ, který by měl znát a ovládat každý manažer. V rámci tohoto semináře se zaměříme právě na tento důležitý základ, který však mnoho manažerů nezná.

O čem to bude:

Zjistíte, na co nezapomenout a co zohlednit při zadávání úkolů. Na cvičení si ověříte teoretické pochopení.

Interaktivní a zábavnou formou společně pojmenujeme, jak má vypadat efektivní zpětná vazba. Poskytnutí zpětné vazby si rovnou i vyzkoušíte. Společně shrneme, co se dařilo, co se nedařilo.

Součástí kurzu je i individuální koučování v délce 30 minut (proběhne mimo - nad rámec semináře)

Jak kurz probíhá:

Všechny kurzy, které realizuji, dělám co nejvíce interaktivně a prakticky. Budu vás zapojovat do diskuze a v poslední hodině si budete rovnou zkoušet rozhovory ve dvojicích. Dobrovolník si bude moci vyzkoušet dát zpětnou vazbu přede všemi, ostatní následně ve dvojicích. Můžete se těšit i na videa s ukázkou rozhovorů, které společně rozebereme. (Na kurzu vás nahrávat nebudu.)

Před kurzem se můžete inspirovat mým článkem: 10 důvodů proč zaměstnanci neplní úkoly správně

Videopozvánka na kurz:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.