Brašnářství - vyrob si pásek z pravé kůže

2cglhtfz6tjai90-1731hv12ply12cl-foto.jpg

Simona Kyselkova

Brašnářství se věnuji 8 let - navrhuji a vyrábím kabelky, obaly na diáře, opasky aj. Každý výrobek vyrábím s láskou k detailu, poctivými postupy i technikami, Více o lektorovi »

9too757r2xm-dsc-7108.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 11 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Přijď si vyzkoušet brašnářství a vyrob si vlastní kožený opasek na míru. Provedu Tě celým kurzem, ráda vše trpělivě vysvětlím a ukážu a zaručuji Ti, že si odneseš opravdu krásný a voňavý opasek a skvělý zážitek :-)

Co si z kurzu odneseš?

  • Vlastní opasek na míru s elegantní přezkou (na výběr černá, tmavě hnědá či koňaková barva kůže, lze vyrobit pánský či dámský opasek, šíře buď do formálních kalhot či do džínových)
  • Zažiješ pocit, že jsi vyrobil něco tak pěkného vlastníma rukama, co Ti vydrží dlouhá léta :)
  • Naučíš se pracovat s kůží, pochopíš základní souvislosti
  • Odpočineš si od "práce hlavou"

Pro koho je kurz určen?

Pro úplné začátečníky, nadšence, šikuly i ty, co mají obě ruce levé. Kurz je koncipován tak, aby opasek zvládl vyrobit každý. Není vhodné pro děti - pracuje se s řezáky a občas je potřeba troška síly :-) 

Je to těžké?

Ničeho se neboj, před každým krokem se seznámíš s nástrojem i způsobem, jak daný krok zvládnout. Vždy si vše předem vyzkoušíš na nepotřebném kousku kůže, takže na Tvém výrobku neuděláš žádnou chybu. Zaručuji Ti, že výsledný opasek bude vypadat jak od zkušeného řemeslníka :-) 

Proč na kurz ke mně?

Brašnářství se věnuji osm let a vždy navrhuji produkty s ohledem na to, aby byly perfektně zpracované do posledního detailu. Takto je i koncipován workshop: Výsledný výrobek bude vždy vypadat jako od zkušeného brašnáře, nikoliv jako prototyp s chybami. Důležitý je také výběr kůží, protože i mezi nimi je velký rozdíl v kvalitě, proto vybírám vždy ty prémiové a v krásných barvách. 

Co s sebou?

Není třeba nic, vše bude připravené. Ale pokud bude opasek sloužit jako dárek pro někoho blízkého, doporučuji zjistit předem obvod pasu podle současného opasku obdarovaného - změř prosím přesně podle grafiky (viz níže ve fotogalerii).

 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.