9r6822c07k5-rene-muller-2-1199x799.jpg

René Műller

Na Naučmese od 13. 10. 2012, vedl/a kurzy pro 318 účastníků.Navštívil/a 7 kurzů.

Pamětí se zabývám přes 20 let, 16 let s ní učím pracovat druhé. Jsem držitelem certifikátu III. (tj.nejvyššího stupně) trenéra paměti.

Školil jsem účastníky ve věku 6-75 let – děti ze ZŠ, středoškoláky, vysokoškoláky, manažery i seniory a handicapované občany, firmy jako Bosch, IBM, Siemens, Arcelor Mittal, Kika, Hartmann Rico ad. a to jak v rámci vlastních kurzů, tak firemních školení nebo na objednávku škol a univerzit. Pořádám také individuální kurzy na míru a pomáhám s přípravou na zkoušky (po stránkách paměti i trémy).

Kladu velký důraz na výuku vizualizace a zpětnou vazbu: na to je často zapomínáno a nemůže tak efektivně fungovat žádná z obvyklých paměťových technik (proto často lidé nejsou schopni pracovat s pamětí správně ani po přečtení kvalitní knihy o tréninku paměti).

Mé kurzy mají kapacitu do 12 účastníků, aby byla zajištěna kvalita výuky (výjimkou jsou 2-3 hodinové „ochutnávkové“ kurzy, kde může být účastníků více).

Se školením paměti úzce souvisí práce s asociacemi, smysly, gesty, pocity, s virtuálními zážitky. Už v průběhu výuky, v rámci vícedenních kurzů nebo individuálních školení po delší dobu, dosahují účastníci výrazně lepší (násobné) schopnosti uchopení a zapamatování. Tréninkem a využíváním těchto systémů dochází k zhuštování neuronové sítě a k rozvinutí tzv. rezervní paměti.

Zvládnutím výše uvedeného, končí tzv.“biflování“. Navíc veškeré tyto techniky a systémy nepostrádají humor. Můžeme skutečně hovořit o názvu „škola hrou“.

_____

Máte možnost se také zúčastnit dvouhodinových kurzů, které jsou ochutnávkou před tím, než se případně příhlásíte na klasický nebo specializovaný kurz. Ideální jsou pro ty, kteří jsou nedůvěřiví nebo nechtějí kupovat zajíce v pytli.

Některé kurzy paměti budou probíhat ve spolupráci s firmou Neuroprogress, která se zabývá prací s mozkem a umožní v případě zájmu ještě znásobit konečný přínos pro účastníky.

René

Kurzy na seznamu přání:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?