1q5zxtv61lgr9l1-litacka.jpg

Radka Malá

Na Naučmese od 24. 4. 2020.

Jsem nadšenec do jazyků. Učím angličtinu, italštinu a školím lektory jazyků a nejvíc ze všeho mě na tom všem baví pozorovat, jak díky mně může můj koníček - cizí jazyky a metodika - nadchnout i ostatní.

Navíc je výuka kreativní práce: ráda si připravuju vždycky něco nového, aby byly hodiny a semináře pokaždé jiné a studenti i já jsme se na ně těšili. K tomu často používám video a technologie, které jsou ve výuce mojí specializací; tyto týdny víc než kdy jindy!

Angličtinu a italštinu jsem vystudovala na Univerzitě Karlově a oba jazyky učím přes 15 let. Deset let vedu jazykovku Giramondo, kde se starám mimo jiné o metodiku, a posledních 7 let spolupracuji s českým zastoupením nakladatelství Pearson, pro které přednáším na konferencích a dělám webináře pro lektory angličtiny.

Na svých metodických seminářích i webinářích se držím stejného hesla jako při výuce jazyků: aktivně zapojit studenty, připravit smysluplný obsah a hlavně si to společně užít!

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?