3437uvogdu4-profilove-foto.jpg

Petr Soukup

Na Naučmese od 27. 5. 2018, vedl/a kurzy pro 14 účastníků.

Radiově řízené modely a investování jsou pro mě velikým koníčkem.

Řídím prakticky všechno, co se řídit dá – letadla, vrtulníky, lodě, auta, ponorky a odvětví dronů mě tím pádem nemohlo minout. Začnete objevovat krásy světa doslova z jiné dimenze. Baví mě neustále zdokonalovat videa až na profesionální úroveň.

Na akciovém trhu investuji od roku 2010 s kladnou bilancí. Baví mě zhodnocovat svoje těžce vydělané peníze a nacházet nové možnosti jejich investování. Mám zkušenosti i s pokročilejšími metodami investování. Poté co jsem již několikrát poradil na otázku mých známých „jaký akcie mám koupit?“ - investujte raději do zahraničních půjček a poskytl pár individuálních soukromých školení, mě napadlo udělat internetový kurz i pro ostatní.

Vím, co znamená projít si těžkými začátky v těchto odvětvích. Vzhledem k mému profesnímu zaměření a vystudování vysoké školy v oboru IT, střední školy v oboru radiotechniky a několikaleté praxi v návrhu SW, audiovideo techniky a zkušenostem z létání s modely, to pro mě nebyl veliký problém, ale spíše radost. Drony i investování jsou dnes čím dál více o zvládnutí té aplikační stránky, která není vzhledem k neustálému vývoji pořádně zdokumentovaná v návodech. Vím, že pro spoustu lidí to ale problém může být. Důkazem toho jsou lidé v mém okolí, kteří se na mě již mnohokrát obrátili o radu (co pořídit za stroj, kam investovat, jak rozchodit DJI GO aplikaci, jak fungují pokročilé letové módy, jak zvýšit dosah atd.) A tak jsem se rozhodl otevřít své kurzy a nabídnout mé zkušenosti a pomoci lidem, kteří nechtějí ztrácet čas objevováním těchto problematik krok za krokem s nutností seznamovat se s teorií a praxí aerodynamiky, radiotechniky, elektroniky, foto a videotechniky a začít prakticky hned natáčet a fotit z ptačí perspektivy, investovat a zdokonalovat vše takzvaně za pochodu.

Věřím, že to lze. Pokud vy také, těším se nashledanou na mých kurzech! :)

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.