20131212-233634-2-img-7938-1.jpg

Pavel Kasík

Na Naučmese od 12. 12. 2013, vedl/a kurzy pro 5 účastníků.

Jsem profesionální nadšenec: redaktor Technet.iDNES.cz, lektor, fotograf, podnikatel a mediální analytik. 

Rád hledám netradiční způsoby a důvtipná řešení, mám rád propojení a snažím se vyhýbat krátkozrakým zkratkám. Už od střední školy mě baví učit, začínal jsem jako soukromý učitel němčiny a angličtiny, poslední roky spolupořádám odborná školení pro vědce, novináře i profesionály, dnes navíc i přednáším na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy (mé alma mater). Těším se, že na NaučmeSe.cz najdu nejen nové známé, se kterými se budu moci podělit o své zkušenosti (hrozně rád předávám své nadšení dále, to sami rychle poznáte :-) A ještě víc jsem zvědavý, co se naučím od všech účastníků kurzů a ostatních lektorů.

Vystudoval jsem žurnalistiku a posléze Mediální studia na IKSŽ FSV UK v Praze. Zajímám se o informační technologie, angličtinu, baví mě jízda na kole a Frisbee Ultimate, rád fotografuju, píšu a čtu. Zajímám se o technologie v jejich širších souvislostech - baví mě objevovat nové (i staré) věci a sdílet je s ostatními. Dlouhodobě sleduji způsoby, jakými se nakládá s vědeckými informacemi v médiích a ve společnosti. 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?