Psaní všemi deseti prsty

20150906-023717-michal-youtube-800x800.jpg

Michal Blažek

Michal je specialistou výkonnostního marketingu se zaměřením na webovou analytiku, (dynamický) remarketing a marketingovou automatizaci. Zastává přesvědčení: "Pokud to nemůžeš změřit, raději to vůbec nedělej." Je Více o lektorovi »

20130911-213518-klavesnice-upraveno.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Psaní všemi deseti prsty je dnes nezbytná dovednost pro každého, kdo chce efektivně pracovat na počítači. Je-li dovednost dobře zvládnuta, je možné psát rychlostí srovnatelnou s mluvenou řečí. To umožňuje podávat ve všech profesích mnohem lepší výkony a po práci si povídat s přáteli na sociálních sítích snáze než obvykle.

Plán kurzu

Tento kurz bude rozdělen do pěti 120timinutových lekcí od ledna do března. Hodiny budou zaměřené zejména na zvládnutí správné techniky a trénink nových znaků. Psaní všemi deseti prsty není dovednost, kterou lze zvládnout za týden. Je to dovednost, kterou je třeba intenzivně trénovat. Z tohoto důvodu budou zadávány domácí cvičení podobně jako ve škole – ke všem domácím cvičením dostanete zpětnou vazbu. Zpětná vazba je extrémně důležitá pro odhalení špatných návyků a jejich korekci.

Kurz se bude konat v těchto termínech: 13.1.2016, 19.1.2016, 2.2.2016, 16.2.2016, 16.3.2016

Kurz je koncipován tak, aby bylo možné ve velmi intenzivní formě pojmout tuto velmi náročnou dovednost.

V ceně kurzu jsou již zahrnuty veškeré materiály a programové vybavení.

Místo konání

Kurz se bude konat v centru Prahy na adrese Senovážné náměstí 23, učebny společnosti 1.VOX. Pro účast je nezbytný vlastní notebook. 

Video a reference

Video, které představuje online kurz psaní všemi deseti prsty. Tento kurz bude efektivnější, jelikož je prezenční, ale všechny další principy přetrvávají. K online kurzu mají účastníci prezenčního kurzu rovněž plný přístup, takže se nemusíte bát, že něco po kurzu zapomenete. 

Reference z kurzů psaní všemi deseti prsty

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?