5zx3zmlvcfcwdev-1qko2zxxqliftcb-img-1690.jpg

Monika Awen Alabastrová

Na Naučmese od 12. 5. 2020, vedl/a kurzy pro 11 účastníků.

Motto: "Žití v jistotách není skutečný život. Je to pomalé umírání. Odvážit se dělat změny je oživující a nutné. Velkým pomocníkem je příroda."

 

Již od roku 2012 se vědomě věnuji práci na sobě. Absolvovala jsem mnoho seminářů, díky kterým a díky i celému svému životu, jsem se dostala do bodu, kdy jsem začala žít opravdu svůj život. Sama sebe. Bylo třeba překonat mnoho omezení, mnoho strachu, pocitu viny atd..

Nesmírně mi na mé cestě pomohla příroda - pobývání v lese, u vody,  a také přírodní voda. Miluju to - spát v lese,jen tak pod širákem, miluju plavání v řekách, rybnících, za každého počasí. S přírodou jsem velice silně propojená, vnímám její signály a dokážu přijímat poselství pro mě i pro ostatní. 

Již od roku 2018 se sama věnuji vedením seminářů, workishopů, ženských kruhů. Já sama se musela rozhodnout, že chci žít jinak než dřív. Rozhodla jsem se tedy - pro žití radosti, zdraví, hojnosti. Od té doby bych svůj život přirovnala k pohádce, přichází ke mně všechno, co potřebuju. A nemusím vynakládat žádné úsilí. Jde to proste samo. A cítím, ze svoje poznatky a hlavně svoje zkušenosti mohu a mám předávat dalším lidem. A tak to činím. Nejenom skrze seminare, ale i přednáškami či besedami, a osobními konzultacemi. To, ze občas přijdou i emoce a pocity úzkosti, strachu, hněvu či bezmoci je zcela normální, je třeba je jen uvidět trošku jinak. Pak už jim člověk nepodléhá. A toto vše, díky své silné schopnosti napojení se na druhého člověka, mohu pomáhat řešit jiné životy, či spíše dokážu nasměrovat, uvidět jiné možnosti. Miluju změnu...A dokážu pomoci vám nalézt odvahu a sílu poodstoupit od vlastního strachu, obejmout ho, uvidět nové možnosti, a skutečně vykročit jinak. 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?