5zx3zmlvcfcwdev-1qko2zxxqliftcb-img-1690.jpg

Monika Awen Alabastrová

Na Naučmese od 12. 5. 2020, vedl/a kurzy pro 28 účastníků.

Motto: "Žít pravdu, lásku, přítomnost, radost - to vše v souladu s Bohem. Pokora, pomoc, laskavost, odpuštění - hlavní pilíře, o které se v životě opírám."

 

Již od roku 2012 se vědomě věnuji práci na sobě. Absolvovala jsem mnoho seminářů, díky kterým a díky i celému svému životu, jsem se dostala do bodu, kdy jsem začala žít opravdu svůj život. Sama sebe. Bylo třeba překonat mnoho omezení, mnoho strachu, pocitu viny atd..

Nesmírně mi na mé cestě pomohla příroda - pobývání v lese, u vody,  a také přírodní voda. Miluju to - spát v lese, jen tak pod širákem, miluju plavání v řekách, rybnících, za každého počasí. Postupem času jsem zjistila, že Bůh mě k sobě vedl právě skrze přírodu. Dal mi pocítit svou lásku ke mně nejdříve skrze lesy, řeky...

Již od roku 2018 vedu svoje seminář, workshopy, ženské kruhy. Já sama se musela rozhodnout, že chci žít jinak než dřív.

Sledovala jsem své srdce a nechala se jím vést. Chovat se autenticky, to bylo pro mě to hlavní. No a pak přišlo rozhodnutí předávat své zkušenosti dalším lidem. A tak to činím. Nejenom skrze seminare, ale i přednáškami či besedami, a osobními konzultacemi.

Dokážu vést lidi k pochopení a uvidění sebe sama v jiném světle. A to je důležité právě v těžkých životních situacích. 

Společně nacházíme odvahu a sílu poodstoupit od vlastního strachu, obejmout ho, uvidět nové možnosti, a skutečně vykročit jinak. K Bohu. K lásce, k bezstarostnosti, radosti, hojnosti. 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.