5kkz7wkxjgb-dsc-0516a.jpg

Michaela Czerneková

Na Naučmese od 20. 2. 2017.

S jogou mám zkušenosti již od svých 15ti let, nicméně moje vášeň pro yogu vznikla před cca 3 lety ve Švédsku. Seznámila jsem se se základy filosofie a pochopila, že ásány (pozice) jsou jen jednou z mnoha složek yogy. Yoga se stala pro mně každodenní součástí. Pocítila jsem, že všechno, co děláme na podložce, děláme v životě. Jeden ze způsobu růstu je překročení komfortní zóny. Ve volném čase navštěvuji různá studia a workshopy v ČR i v zahraničí. V současné době předávám své yogové zkušenosti formou lekcí a workshopů. Mám zkušenosti s lektorováním také v zahraničí (tedy v anglickém jazyce) a pořádám také celovíkendové yoga session.  

V průběhu workshopů se zaměřuji na dynamickou vinyasa flow yogu, v kombinaci s meditačními technikami a yin, restorativní yogou. Workshop umožňuje zaměření na jedince a je zde prostor pro případné dotazy a diskuze. Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé jogíny.  

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?