96sizesem82-marta.jpg

Marta Věncková

Na Naučmese od 1. 5. 2017, vedl/a kurzy pro 59 účastníků. Navštívil/a 10 kurzů.

Učím lidi, jak jít naproti svému štěstí. A to skrze sebepoznání a změnu myšlení. Pomáhám lidem lépe porozumět sobě, objevit, co v životě chtějí, co je motivuje a co pro ně znamená naplnění v životě. To vše totiž automaticky generuje radost, štěstí a úspěch.

Na dráze podnikání jsem více než 15 let. Ze začátku jsem se hodně snažila, dělala jsem, co mi radili druzí, ale nedařilo se mi tak, jak bych si přála. Pomohlo mi sebepoznání. Po tom, co jsem poznala sama sebe, své talenty, hodnoty a vášně, změnil se i můj život.

Dlouho jsem se ve svém životě učila věcem, které mne nebavily nebo pro mne neměly smysl. Pracovala jsem na kariéře, ale nenaplňovala mne. Šplhala jsem po žebříčku opřeném o špatnou zeď.

Svatý grál štěstí a úspěchu jsem nakonec našla v sobě. Díky testu Strengths Finder od Gallupu jsem poznala své talenty a pochopila své vzorce jednání a myšlení. Toto poznání mne nakonec dovedlo k nalezení smyslu mého života.

Ráda poznávám nové lidi, kteří mají chuť a kuráž poznat více sami sebe a pracovat na sobě. Učím se milovat život a mým cílem je užívat si ho naplno. Ráda inspiruji druhé ke změně a lepšímu životu.

Dnes vím, že sebepoznání je cestou ke štěstí a spokojenému životu, protože mění samotné smýšlení o sobě. Sama jsem prošla touto obrovskou změnou. Změnou myšlení. Nyní můžu předávat své zkušenosti dál. Jsem zářným příkladem toho, že každý může změnit nastavení své mysli a rozvíjet v sobě svůj neomezený potenciál, svou sílu, díky které může dosáhnout vše, po čem touží, díky které může měnit svůj svět.

Mým záměrem je vás inspirovat k tomu, abyste chtěli a mohli žít jinak, radostně, v hojnosti a naplno...

Marta

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.