265knri6x4f-marta.jpg

Marta Věncková

Na Naučmese od 1.5.2017, vedl/a kurzy pro 43 účastníků. Navštívil/a 3 kurzy.

Ukazuji lidem cestu k úspěchu a ke štěstí.

Na dráze podnikání jsem 10 let. Jsem mentor a motivátor, ale také člověk, který je fascinován myšlením a osobním rozvojem. Dospěla jsem k poznání, že úspěch je v tzv. nastavení mysli. Podle vědecké teorie nestojí za úspěchem pouze naše schopnosti a talent, ale také náš přístup k nim.

Dlouho jsem se ve svém životě učila věcem, které mne nebavily nebo pro mne neměly smysl. Pracovala jsem na kariéře, ale nenaplňovala mne. Šplhala jsem po řebříčku opřeném o špatnou zeď.

Svatý grál na štěstí a úspěch jsem nakonec našla v sobě. V sebepoznání a v nastavení mé mysli. Toto poznání mne nakonec dovedlo k nalezení smyslu mého života.

Ráda poznávám nové lidi, kteří mají chuť na sobě taky pracovat. Miluji život a mým cílem je užívat si ho naplno. Ráda inspiruji ke změně a lepšímu životu druhé. Pomáhám lidem pochopit, jak pracuje jejich mysl, objevit, co v životě chtějí, co je motivuje a co pro ně znamená naplnění v životě. To vše totiž automaticky generuje radost, štěstí a úspěch.

Protože věřím, že změna je život a díky ní můžeme růst, sama jsem si prošla obrovskou změnou v životě. Změnou myšlení. Nyní můžu předávat své zkušenosti dalším. Jsem zářným příkladem toho, že každý může změnit nastavení svoji mysli a rozvíjet v sobě svůj neomezený potenciál, svojí sílu, díky které může dosáhnout vše, po čem touží. Díky které může měnit svůj svět.

Mým záměrem je vás inspirovat k tomu, abyste chtěli a mohli žít jinak, radostně, v hojnosti a naplno...

Marta

Již uskutečněné kurzy:

Navštívené kurzy (3):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.