8q2hbk5t5mfx91u-38446561-10157612838824622-9001340743255588864-n.jpeg

Lenka Lorien Kolárová

Na Naučmese od 26. 1. 2018, vedl/a kurzy pro 4 účastníky. Navštívil/a 2 kurzy.

Vystudovala jsem výtvarnou školu obor grafický design se zameřením na kresbu a ilustraci. Po dobu více než 10 let jsem pracovala v grafických studiích jako reklamní grafik. Toto jsou mé výtvarné stránky, kde můžete vidět některé mé práce: www.becreative.mypage.cz

Učím kreslení například na tomto profilu: https://www.airbnb.co.uk/experiences/801686

 

Přes deset let jsem žila ve Velké Británii, kde jsem si dodělala postupně terapeutické vzdělání v těchto oborech: kraniosakrální terapie, thajská masáž a kundalini joga. V Čechách jsem pak absolovovala další kurzy: masér ve zdravotnictví, dornova metoda, sm sytém, lymfatická masáž a tříletý výcvik práce s traumatem. Jako terapeut se živím a zde jsou mé stránky: www.lecivy-dotek.cz Více informací ohledně mého vzdělání naleznete na mých stránkách.

Vedla jsem několik kurzů na Britských festivalech, kde učím thajskou masáž a jiné techniky práce s tělem. Tyto kurzy se těší velké oblibě.

 

Také jsem absolovala průvodcovský kurz a mám vlastní outdoorovou agenturu: www.czechadventure.eu

V součastnosti částečně pracuji s turisty a mám několik aktivit na platformách airbnb a trip advisor.

 

Co mě baví? Ráda cestuji a poznávám nové země a lidi. Mám ráda alternativní medicínu práci s tělem a dotek. Zajímají mě seberozvojové věci. Tanec který jsem dělala v minulosti. Miluji přírodu a výlety. Ráda kreslím a maluji a také všechny tyto vědomosti předávám dále.

K mým novým koníčkům přibyl zpěv a divadelní improvizace.

 


 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.