Živly v nás

9j3ai48kdv7-screenshot.jpg

Radka Rybínová

Věřím, že vše potřebné na naši pozemskou cestu máme ukryté v sobě. S nadšením objevuji cesty, jak se k těmto informacím a pokladům dostat a jsem přesvědčená, že právě ony nám přinesou trvalé štěstí, spokojenost a radost Více o lektorovi »

1umvw236j8l-img-0921-1.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Živly jsou patrně nejstarším systémem lidstva, jak pochopit naši realitu. Člověk směřující ke své dokonalosti by měl mít všechny čtyři živly - vzduch, oheň, vodu a zemi v sobě v rovnovážném zastoupení

Čekají na vás čtyři imaginace, při kterých vás provedu hluboko do vašeho nitra, kde se setkáte s jednotlivými živly a jejich vlastnostmi, které jsou vaší součástí. K jejich vynesení do hmotného světa následně použijeme prastarou metodu malby horkými vosky - enkaustiku (malování žehličkami), která vám následně poodhalí dary a symboly, které nyní potřebujete znát na své cestě ke své celistvosti a harmonii.

Co vás čeká?

  • Povídání o jednotlivých živlech a jejich vlivu na naše životy.
  • Cesty do svého nitra pomocí vedených imaginací.
  • Prožitkové malování enkaustickou žehličkou.
  • Následná sebereflexe a sdílení.

Workshop je určený pro všechny zájemce o svůj osobní rozvoj a růst. Pro ty, kteří směřují k harmonii, celistvosti a chtějí naplno objevit a využít svoji vnitřní sílu a dary, kterými byli obdařeni. Společné setkání nenahrazuje psychoterapeutickou péči a je určené pro zájemce od 18 let.  

 

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?