Žij podle sebe - koučink

6pd5uc55g4u-1-ehzinpqjpzp5pzoiflzcfw.jpeg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Přijďte věnovat hodinu sami sobě. Podívejte se na svůj život z jiného pohledu a promyslete si, jak byste chtěli žít podle sebe.

Na čem budeme společně pracovat?

Můžete se rozhodnout pro dvě možnosti:

  1. Již znáte své téma, a víte jak byste chtěli žít podle sebe, ale nevíte jak začít => zaměříme se na jasnou představu Vaší vize a najdeme první kroky, s čím začít.
  2. Své téma neznáte a nevíte vůbec s čím začít => pošlu Vám test vyrovnaného života, který vyplníte ještě před koučinkem. Výsledek pomůže určit směr, jakým se během koučování vydáme, abyste dosáhli života podle sebe.

Co od koučování čekat?

Je to především čas, který věnujete sami sobě a svému tématu. Já Vám budu naslouchat a podporovat Vás ve změně, kterou si sami určíte. Zároveň Vás pomocí otázek navedu k tomu, abyste se podívali na své téma z nadhledu a utřídili si vlastní myšlenky.

Co Vám hodina koučinku dá?

Odejdete ode mě s mnohem jasnější představou o tom, co udělat a čím začít. V neposlední řadě budete mít dobrý pocit, že jste udělali něco pro sebe a dopřáli jste si čas. 

Proč koučink se mnou?

Mí klienti vědí, že se na mě mohou spolehnout v každé situaci a že dodržím to, co si domluvíme. Ke všem lidem přistupuji se vstřícností, aktivně jim naslouchám a snažím se společně s nimi najít řešení. Klienti, které koučuji mě vnímají jako proaktivní a orientovanou na cíl, ale zároveň také jako lidskou a citlivou.

Doprovodné fotky

  • 7bywnaflf7y-photo-1492681290082-e932832941e6.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.