Začněte myslet jako webdesignér

20121105-232451-portrait.png

Richard Šerý

Jsem webdesignér, to je už 15 let mou prací i koníčkem. Kromě toho mě baví programování, zajímám se o kreativitu a různé další způsoby myšlení a učení se. Více o lektorovi »

20121105-232447-kurs-web-design.png

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Představte si, že máte vytvořit nový web. Jak na to?

Na tříhodinovém workshopu se naučíte myslet jako webdesignér a rozlišovat důležité věci od nepodstatných. Naučíte se připravit realistický plán a řídit práci tak, aby výsledek stál za to.

Aby to nebyla jen teorie, ukážeme si to na stavbě opravdového webu. Dozvíte se, jaké otázky byste měli položit, abyste se dozvěděli to opravdu důležité. Za patnáct let praxe jsem viděl hodně špatných rozhodnutí, která vypadala zcela logicky, proto si také budeme povídat o běžných chybách a jak se jim vyhnout. Nahlédnete „pod pokličku“ designérského řemesla, naučíte se novému způsobu myšlení a nastartujete vývoj svého webu tím správným směrem.

Budete-li mít zájem, v návazných kurzech si budete moci „osahat“ práci kodérů, grafických designérů, copywriterů, informačních architektů, testerů a dalších profesí, které se podílejí na tvorbě moderního webu.

Až kurz skončí, budete připraveni porozumět si s webdesignéry a začít tvořit skutečně fungující website. Budete vnímat internet novýma očima a spousta věcí vám zapadne na své místo.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?