Webová analytika v Google Analytics pro začátečníky

20131124-214424-kalianko2.jpg

Jan Kalianko

Jsem mladý člověk, který se již více než 12 let věnuje internetovému podnikání. Prošel jsem tvorbou webových stránek na zakázku, provozováním internetových Více o lektorovi »

20131124-225845-google-analytics-1.png

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Ať už máš e-shop, magazín, osobní blog nebo jen chceš umět vyhodnocovat chování návštěvníků na jakémkoliv webu? Pak je tento kurz přesně pro tebe! Podíváme se spolu úplně od začátku na jeden z nejlepších neplacených nástrojů pro webovou analytiku Google Analytics.

O čem kurz bude?

V kurzu projdeme vše od úplného začátku, tj. od vysvětlení, jak nástroj měří návštěvnost, přes založení účtu, nasazení měřícího kódu, analýzu návštěvnosti, zdrojů návštěvnosti, chování návštěvníků z jednotlivých zdrojů až třeba po cíle webu.

Co budete potřebovat za pomůcky?

Ke kurzu není potřeba žádných speciálních pomůcek. Je doporučen notebook, popřípadě tablet pro online sledování a vyhodnocévání na vlastních statistikách. Případně je doporučen poznámkový blok pro vlastní poznámky.

K dispozici bude připojení k internetu (Wi-fi) a každý účastník dostane k dispozici elektronické a tištěné materiály, které si sebou i odnese.

Jaké minimální znalosti potřebujete pro absolvování kurzu?

Pro absolvování kurzu nejsou potřeba žádné speciální znalosti. Je předpokládáno, že se kurzu budou účastnit lidé se znalostí práce na PC a běžnou znalostí internetu.

Kdo kurz povede?

Jsem člověk, který má bohaté zkušenosti s internetovým obchodem a vše si sám prošel při tvorbě svých projektů. Můj aktuálně největší internetový obchod SvětBot.cz roste pravidelně meziročně o stovky procent. 

Dále působím jako konzultant pro eshopy a jsem autorem E-shop knihy.

Závěrem o kurzu

Školení má trvání 3 - 4 hodiny s krátkou pauzou v průběhu. Ponese se v přátelském duchu a budou zodpovězeny všechny dotazy k tématu. V případě zájmu je možné kurz odchýlit k problematice, která bude účastníky žádána.

Doprovodné fotky

  • 20131124-225845-google-analytics-2.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.