20131124-214424-kalianko2.jpg

Jan Kalianko

Na Naučmese od 24. 11. 2013, vedl/a kurzy pro 13 účastníků.

Jsem mladý člověk, který se již více než 12 let věnuje internetovému podnikání. Prošel jsem tvorbou webových stránek na zakázku, provozováním internetových magazínů a projektů vydělávajících na zobrazování reklamy a od roku 2009 se zaměřuji výhradně na elektronické obchodování.

Od roku 2011 buduji svůj aktuálně největší projekt - internetový obchod SvětBot.cz, který je v současné době největším českým internetovým obchodem s módní obuví a má pravidelný meziroční růst v rozmezí +250 až +375%. Dále působím i jako e-shop konzultant (www.eshopkonzultant.cz) nebo provozuji internetový magazín PageRank.cz (www.pagerank.cz).

V říjnu 2013 jsem vydal svoji první odbornou knihu zaměřenou na budování a provoz úspěšného internetového obchodu - E-SHOP KNIHA (www.eshopkniha.cz). Ta na 505 stránkách přináší komplexní návod, jak úspěšný e-shop vytvořit a také provozovat. Kniha získala desítky kladných recenzí jak od řadových čtenářů, tak i od odborníků z oboru.

Rád se setkávám s lidmi, kteří na sobě chtějí pracovat nebo se chtějí něco nového dozvědět. Rád vás všechny uvítám na svých školeních v Praze, Plzni nebo Českých Budějovicích. Po dohodě je možné realizovat školení nebo konzultace i individuálně.

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.