Vyrobte si vlastní zvonkohru

290xwn98pnye6xj-a-img-0470-kopie.jpeg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Na cca 2,5 hodinovém kreativním workshopu si z vybraných komponentů sestavíte a svážete zahradní zvonkohru nebo závěs podle vlastních představ.

K dispozici budou komponenty z keramiky, opracovaného, surového i naplaveného dřeva, drátu, kovu, korálků, přírodnin, skla, textilu, provázků a dalších materiálů; rovněž kompletní autorské sady z keramiky sady s motivy květin, ptáků, ryb, stromů. Tyto originální sady můžete doplnit o další komponenty dle svého výběru. 

V ceně je zvonkohra z maximálně 45 závěsných komponentů.

Na workshopu:

Na workshopu si nejdříve rozmyslíte jak by měla vaše vysněná zvonkohra vypadat, jaké by měla mít poslání, čím by měla zaujmout či v jakém by měla být stylu či barvě. Určitě bude dobré si ji v tuto chvíli načrtnout! Zvýraznit to podstatné, to pro Vás důležité. Následně si vyberete vhodné komponenty podle svých představ. Zvolit můžete předpřipravenou autorskou sadu a tu doplnit o další komponenty z keramiky, dřeva, kovu, skla či textilu. Nebo můžete popustit uzdu své fantazie úplně a z připravených komponentů vytvořit jedinečnou zvonkohru, která bude obrazem Vaší mysli. Pak už zaměstnáte prstíky a zvonkohru si svážete. K dispozici budou provázky, drátky i stužky. Domů si odnesete jedinečný výrobek.

Kurz předpokládá kreativní přístup, budete moci tvořit podle své fantazie, lektorka Vám bude nápomocna radou i pomocnou rukou. Naučíte se zhmotnit svou představu a také procvičíte prsty při vázání uzlíků. Z kurzu si odnesete jedinečnou zvonkohru, která díky použitým materiálům bude ozdobou po mnoho let a Vám bude připomínat čas strávený tvůrčí relaxací.

Doprovodné fotky

  • 6xp5utabo108wbe-a-img-0477.jpeg
  • 6foiizqs5ks2wzc-a-img-0479.jpeg
  • 11p7hiilma19kic-a-img-0483.jpeg
  • 46tksrm0l4ug3y0-a-img-0493.jpeg
  • 7s6is88vh0d1o8s-a-img-0512.jpeg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.