Vyrob si svůj kožený pásek

354t19ba6ln7m82-dsc03629.jpeg

Tadeáš Jindra

Ahoj, jsem chlap, který rád poznává nové. Ať už nové lidi, zážitky nebo třeba dobrodružství. Mám rád srandu a pohodový kolektiv. Rád si s kýmkoliv popovídám, většinou jdu snadno do hloubky konverzace ale poznám kdy je to Více o lektorovi »

9rxjuycj71u6xx5-dsc03383.jpeg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Co si z kurzu odneseš?
Vlastní opasek na míru, který spolu navrhneme. Můžeš si vybrat barvu opasku a dokonce i jakou přezku si budeš přát. Opasek bude spojený elegantními opaskovými šrouby a ty šikovnější si ho budou moci zašít. 
Užiješ si poctivou práci rukama a ještě si při tom dobře popovídáme. Navíc na konci kurzu, budeš mít svůj vlastnoručně vyrobený opasek.
Naučíš se pracovat s kůží, pochopíš základy brašnářského řemesla.


Pro koho to vlastně je?
Kurz je určen pro nadšence ruční práce a i pro ty co nikdy nic rukama nedělali. Celým kurzem Vás provedu a pojedeme spolu, tudíž to opravdu zvládnete. Kurz ale není vhodný pro děti - pracuje se s ostrými nástroji a potřebujeme krapet siláctví.

Zvládnu to?
Před každým krokem Vám ukážu jak se to dělá a vůbec jak se s nástrojem zachází. Vždy si vše předem vyzkoušíme na nepotřebných odřezcích kůže, takže pak na tvém pásku to bude už brnkačka. Na konci nebudete věřit, že jste pásek vyráběli Vy sami.

A proč vlastně ke mě na kurz?
Brašnářství dělám už pár let a většinu se učím sám, tudíž dobře vím jaké chybky můžou nastat. Navíc Vám určitě hlavu neutrhnu když vám to nepůjde, ještě se tomu spolu zasmějeme. Jsem také trpělivý co se týče vysvětlování a práce s lidmi mě prostě baví. Jsem i lektorem zážitkových kurzů v prázdninové škole Lipnici. Snažím se na kurzu dělat dobrou atmosféru hudbou a povídáním o různých tématech.

Co s sebou?
K chodu kurzu není třeba nic, vše bude připravené. Ale bude dobré si vzít nějakou svačinu. Pokud bude opasek sloužit jako dárek pro někoho blízkého, doporučuji zjistit předem obvod pasu s nasazenými kalhoty v místě kde dotyčný/á nosí pásek a nebo podle současného opasku - viz moje cool infografika.

Doprovodné fotky

  • 4552qbm34qhh1fs-20-09-ted-infografika-1920p.jpeg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?