Vykročit z ulity. Hlasem, kresbou, písmem, letem.

8jwb4rqewby-img-9271.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Co se bude dít?

V lázních, které jsou na světě stejně dlouho jako válka za nezávislost v Americe (1175), budeme relaxovat, cvičit. Ale jak cvičit. Žádná nudná pionýrská rozcvička.

Naše nezávislost spočívá ve schopnosti si užít takové aktivity jako je psaná mandala, meditace hlasem, skupinové sdílení, intuitivní kresba, vision board a další ne úplně běžné aktivity.

Znáte hru na kouzelné pero? No já také ne a tak se těším, že mě s ní Niki Hauserová seznámí!

Co si odnesete?

Velmi pravděpodobně posunutý náhled na normálno, radost z prožitku, návody a tipy a zažití sebe ve skupině rozhodně ne tak úplně nudných lidí ?

Ty jsi OK já jsem OK. Takže klidně vykroč s námi.

Pro koho tato akce není určena?

Pro dokazovače svých pravd a suchary. Požírače pilulek. Prosím nepoplést, suchary jíst ano, sucharem být, ne! Nemysli!

Těšíme se na sdílení radostí života s vámi!

 

Kde: Lázně Mšené, Lázeňská 62, 411 19

V ceně je ubytování, plná penze, zážitkový program, materiál.

V ceně nejsou lázeňské procedury, které je možné si individuálně objednat a v předem vyhrazeném čase užit, přesný program se dozvíte po rezervaci místa.

 

Jedno sdílení po týdnu od akce:

„Já jsem to před sebou měla fakt jako železnou bránu. Strašněj odpor. Je teda fakt, že jsem si ještě tenhle týden prošla peklem. Když jsem zjistila, že to peklo jsem si vytvořila jen ve své hlavě a že v reálném světě to vůbec neexistovalo, došlo mi, jak krutá k sobě jsem a že ty věci kolem, kterých se tak bojím, jsou jen slabý odvárek. Tělo se totálně unavilo, padla jsem doslova na hubu a pak mi přišla do hlavy věta, buď pokorná k minulosti, přijmi ji s úctou a přijímej věci, které nemůžeš nijak změnit. Pro mě to během toho víkendu nekomfortní nebylo, fakt jsem se toho chtěla zbavit a byla jsem schopná pro to udělat cokoliv. Možná by se v tom někdo nemusel cítit dobře. Ale já podobné terapie podstupuji pravidelně a jsem otevřená, nebojím se o věcech mluvit a poslední dobou už mi opravdu začíná být jedno, co si o mně kdo myslí. Takže já do toho šla s tím, že to půjde pryč. Jen k tomu chci říct jednu věc. Ono to uvědomění nemusí přijít hned v tu chvíli, často se mi stává, že to docvakne až o pár dní nebo i týdnů později. Ale vždycky je to posun. Když se toho člověk nebojí a jde do toho, posune ho to vždycky dál.“

Ať už přijedete z jakýchkoli důvodů, těšíme se na vás!

 

Doprovodné fotky

  • 6j4hzb5cry2-img-9289.jpg
  • 8g9re9sz492-my-tri.jpg
  • 9f7l5rv0re0-vykrocitzulity2017.jpg
  • 494kbtm2tkr-ulita2-2017.jpg
  • 6ooneirm0ti-img-20170709-131423.jpg
  • 19ore7i4872-img-20170708-161243.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.