Vítání jara

85pdplajtip-dsc05802.jpg

Pavlína Hanušová

Příroda a květiny jsou přirozenou součástí mého život. Neustále mě přitahuje krása květin,stromů,travin  nebo třeba mechů. Zahradnické škola byla proto jasná volba,ale nejzásadnější v mém životě byla Floristické škola v Více o lektorovi »

4d3u87jpmep-dsc05885.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Přivítejme společně jaro

Vytvořením netradiční závěsné dekorace. Věnec můžeme považovat za klasiku, ale možná vás překvapí kolik různých typů máme na výběr. Kruhový tvar věnce symbolizuje od pradávna koloběh života a střídání ročních období. Proč se  nerozloučit s tou letošní  zimou proutěným, provazovaným věncem?

Dozvíte se jaký materiál je vhodný a jak ho připravit.  Probereme jednotlivé kroky při postupu provazování a vytváření kruhového tvaru.  Seznámím vás se základními estetickými pravidly jako jsou proporce věnce, uspořádání a barevné ladění. Na závěr si vyzkoušíte  i některou z mnoha možností zdobení.

Vše si budete moci  také poznamenat do pracovního  listu, který dostane každý účastník, ve kterém naleznete  stručné shrnutím daného tématu.

Veškerý materiál a pomůcky potřebné k výrobě budou pro vás zajičtěny.

Výsledkem společného snažení  bude kromě příjemně stráveného času originální věnec o průměru 20-30 cm, který bude zkrášlovat a přinášet radost nejen jeho autorovi ale i jeho okolí.

Těším se na společně strávený čas.

 

Doprovodné fotky

  • 1imf0w8yuu9-dsc05831.jpg
  • 5i23l9eqyd1-dsc05832.jpg
  • 3a9vd9p3tlh-dsc05854.jpg
  • 48re3u2gez9-dsc05846.jpg
  • 1ygs5h3q563-img-20161015-125716.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?