Včelaření - pokročilý kurz

7748210-honzova-fotka.jpg

Jan Závodný Pospíšil

Pracuji jako akademický pracovník na několika vysokých školách. Ve dne učím a dělám vědu, v noci stavím ze dřeva, ve volné chvíli běhám ke včelám :-)  Moje zájmy jsou všestranné. Kromě práce se dřevem, včelařím a věnuji Více o lektorovi »

5682200-7141380-honey-bees-326334_1920.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Pro všechny, které zajímají další informace o včelách, chtějí se dozvědět novinky z oboru a sdílet zkušenosti s dalšími včelaři, je tady další kurz. Doporučuji tento kurz všem, co absolvovali Základy včelaření pro každého a již načerpali nějaké vlastní zkušenosti se včelami.

Co se na kurzu dozvíte?

Na kurzu se budeme zabývat problémy a výzvami, které s sebou včelaření přináší. Rozebereme si problematiku léčení a její alternativy, přičemž některé z metod si sami budete moci vyzkoušet (vyřezávání trubčiny, použití moučkového cukru apod.).

Prakticky si ukážeme, jak si jednoduše vychovat novou matku či vytvořit oddělek. Vysvětlíme si, jak pečovat o hygienu úlu, nebo také jak si úl v domácích podmínkách vyrobit.

Především pak budou témata přizpůsobená Vašim požadavkům – při objednávce kurzu do poznámky uvedete, které téma chcete podrobněji rozebrat. Na kurzu se mu poté budeme věnovat.

Komu je kurz určen?

Kurz je určen těm, co již nějakou dobu včelaří a chtějí se dozvědět více odborných informací. Pro ty, co se rádi učí nové věci a chtějí diskutovat o včelách a všem, co s tím souvisí. Není třeba absolvovat Základy včelaření u mě, pokud máte nějaké základy a znáte procesy z vlastní praxe. Nepřihlašujte se, prosím, pokud jste úplní začátečníci a nikdy jste včely nechovali.

Mrkněte na moje videa na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCF-a-wzYbDcjZQ8y2hUCeKg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?