Vánoční papírový workshop

Ivana Šťastná

Tvoření je pro mě radostí i cestou, jak zpomalit a vnímat krásu v obyčejných věcech.K technice kyanotypie mě přivedla fascinace přírodními otisky a starými Více o lektorovi »

Ivana Šťastná

Tvoření je pro mě radostí i cestou, jak zpomalit a vnímat krásu v obyčejných věcech.K technice kyanotypie mě přivedla fascinace přírodními otisky a starými Více o lektorovi »

Ateliér K1, Moravská 48, Praha (mapa)

už jen 4 účastníci a kurz se uskuteční

Zbývá 10 míst

Nech nám na sebe email

Dáme ti vědět, když lektor vypíše další nové termíny.

Zastavte se na chvíli od shonu a ponořte se do vánoční atmosféry plné papírového tvoření, vůně jehličí a třpytu hvězd.

Čeká vás tvořivé odpoledne, při kterém zapomenete na čas a vytvoříte originální vánoční dekorace i drobné dárky pro své blízké.

Co si vyrobíte:

✨ 3 malé závěsné hvězdy
✨ 1 velkou hvězdu jako závěsnou dekoraci
✨ 2 andělská křídla ozdobená dřevěnými korálky a skleněnou kapkou z jablonecké sklárny
✨ 2 malé dárkové krabičky na čaj
✨ 5 vánočních přáníček – ve tvaru hvězdy, s andělem, se zdobenou obálkou i jedno „šejkr“ přání, které při pohybu jemně chrastí

Kurz je vhodný pro úplné začátečníky, vše si vyrobíte z předpřipravených materiálů.

Odnesete si nejen hotové výrobky, ale i spoustu inspirace a naladíte se již na vánoční období.

V ceně je veškerý materiál, pomůcky i drobné občerstvení.

 

 

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.