Už jste slyšeli o emoční a mentální hygieně?

77smui27yvh5tem-foto-profil.jpeg

Dita Horáčková

Zdravím! Jmenuji se Dita Zanayre. Tak jako všichni, kteří takzvaně na něco přišli, jsem chtěla nejdříve pomoci sama sobě. Pátrala jsem po tom, co bych mohla pro Více o lektorovi »

77smui27yvh5tem-foto-profil.jpeg

Dita Horáčková

Zdravím! Jmenuji se Dita Zanayre. Tak jako všichni, kteří takzvaně na něco přišli, jsem chtěla nejdříve pomoci sama sobě. Pátrala jsem po tom, co bych mohla pro Více o lektorovi »

38qjxmp4w6o-pro-emh.jpg
Na dálku např. přes Messenger a další, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Poznámka k termínu

Přesný čas záleží na dohodě.

Když chce člověk přijmout do života nové – lepší kvality, měl by jim udělat v sobě místo.

Už jste slyšeli o EMOČNÍ A MENTÁLNÍ HYGIENĚ?

Co pro sebe udělat, aby se ti vedlo dobře? Stojíš si za to?

Většina z nás udržuje fyzickou hygienu (po použití WC si umyjeme ruce, minimálně 2x denně si vyčistíme zuby, používáme sprchu atd.).

Ale jen minimum z nás dodržuje emoční a mentální hygienu. Je to proto, že nás to nikdo neučil ani doma, natož ve škole! A při tom je to pro naše zdraví a pohodu stejně užitečné.

Je to prevence například chronického stresu, nespavosti, úzkostí a tudíž i fyzických onemocnění a nejen to, ale i podmínka dobrých vztahů a spokojenosti v práci.

Každý určitě máme zkušenost s myšlenkami, které se nám pořád dokola neodbytně „honí hlavou“ a na to jsou navázány nepříjemné emoce. To vše se nám ukládá do systému a působí na nás.

Pokud již nějaké takové problémy máte nebo jste stále unavení a vyčerpaní, nezoufejte! Nikdy není pozdě začít a „zpětným chodem“ se dostat do úplného zdraví a pohody.

Metody emoční a mentální hygieny jsou různé. Jedná se hlavně o to, aby si člověk udělal pro sebe čas (stačí třeba i 10-15 minut denně), tak, jako si udělá čas na čištění zubů, aby předcházel kazivosti.

Otázka je, jak ten čas naplnit, aby to bylo účinné zrovna pro tebe!

Na semináři probereme teoreticky a hlavně prakticky mnoho různých metod emoční a mentální hygieny. Dozvíš se jak a čím se zklidnit, dostat se do hlubších mozkových vln, jak zpracovat a uvolnit myšlenky a emoce. Nebo jak se dobít a mít dost energie. Zjistíme, která metoda nebo kombinace metod funguje zrovna tobě.

Zeptej se: „Stojím si za to?“

Seminář je určen pro všechny, kteří cítí potřebu něco pro sebe udělat a pořád na to nemají čas! :-) Například pro přepracované matky, podnikatele, studenty, pro ty, kteří mají problémy v zaměstnání či ve vztazích atd.

Těším se na Vás!

 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.