77gej0dz6fl-pro-naucme-se.jpg

Dita Horáčková

Na Naučmese od 17. 2. 2018, vedl/a kurzy pro 1 účastníka.

Zdravím!

Jmenuji se Dita.

Tak jako všichni, kteří takzvaně na něco přišli, jsem chtěla nejdříve pomoci sama sobě. Pátrala jsem po tom, co bych mohla pro sebe udělat v každodenním životě. A pak mi to došlo! Je to „výživa“. Mohu se svobodně rozhodnout, z čeho budou moje buňky a z čeho budu brát energii. 

Dále jsem se dostala ke zpracování emocionální „výživy“.  Té energie, která je velice mocná! Nestačí nechtěnou emoci odmítnout. Musí se zpracovat, jinak se „usadí“ a hromadí v našem systému a působí neplechu.

Jak je známo i myšlenky ovlivňují tělo. Je dobré kontrolovat svoje myšlenky a ty negativní bohatě vyvažovat. Zase je neodmítat, ale zpracovat je.

Dělala jsem na tom všem přes prožitky, mentální pochopení, uvědomění a sebevzdělávání. Dovedlo mě to k poznání, že každá bytost je opravdu originál a že poučky „obecně platné pro každého“ neplatí.

Jediné co platí pro všechny je, že konzumace "negativního"  je neláska k sobě a nevědomost, která snižuje naše schopnosti a dosah.

Pomáhám lidem a učím je, jak najít cestu k porozumění svému tělu a duši – svému nastavení a tím vyléčit sebe a svůj život.

Konečně jsem pochopila mojí celoživotní tendenci radit a pomáhat lidem. Jsem tu proto, abych ulehčila lidem život, aby měli více radosti a naplnění na své cestě.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.