Úvod do tajů čajů

42hfm88un6o-zoo-2014-038.jpg

Lenka Fialová

Před deseti lety jsem začala pracovat brigádně v čajovně a v té době jsem ještě netušila, že se čaje a vše kolem nich stanou mou prací a zároveň velkou radostí. Nyní již dva roky provozuji čajovnu a ráda bych i ostatním Více o lektorovi »

56z7vkdlvfe-imgp2423.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz je určený pro všechny, kteří s čaji teprve začínají, tzn. chtějí se dozvědět více o přípravě konkrétních čajů, o jeho druzích a zemích původu. Budou nachystány čaje na ochutnávku, kterých bude celkem pět - čínský bílý, japonský zelený, taiwanský polozelený neboli oolong, gruzínský černý a opět čínský, tentokrát tmavý, Puerh.

Ale hlavně, budete si je připravovat sami! Pak uvidíte, jak jednoduché je připravit si skvělý čaj doma, nebo, ještě lépe, na výletě, anebo, ještě lépe, v čajovně. Uvidíte, který čaj Vám nejvíce chutná a můžete se tím při dalším výběru čajů řídit. 

Bude probíhat přímo v čajovně U Čajového skřítka v Ostravě-Porubě. Vezměte si na sebe pohodlné oblečení, k dispozici bude jak pódium, tak gauč s křesly. Strávíme spolu příjemné tři hodiny a při odchodu dostanete malý dárek od skřítků.

Slibuji, že odcházet budete spokojení a čajem napojení :)

 

Doprovodné fotky

  • 3d4wog404as-uskritka6.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?