Ukoučuj si studium ke kýženému výsledku

44hn3vy9i7l-sitinova-marketa-profil.jpg

Markéta Šitinová

Farář se ptá Vatikánu: „Smí se u modlení kouřit?“ Vatikán odpoví: „Ne.“ Jezuitu zajímá totéž, ale položí otázku jinak: „Smí se u kouření modlit?“ Vatikán odpoví Více o lektorovi »

44hn3vy9i7l-sitinova-marketa-profil.jpg

Markéta Šitinová

Farář se ptá Vatikánu: „Smí se u modlení kouřit?“ Vatikán odpoví: „Ne.“ Jezuitu zajímá totéž, ale položí otázku jinak: „Smí se u kouření modlit?“ Vatikán odpoví Více o lektorovi »

22obkvmmxwv-ukoucuj-studium.jpg

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Poznámka k termínu

Setkání kromě webináře umožňuji i běžnou telefonickou formou, kdy Vám v domluveném čase zavolám, nepotřebujete tedy v daném okamžiku internetové připojení. 

Studuješ vysokou a už víš, že to není jen o inteligenci. Potřebuješ zapojit také vůli, sociální dovednosti, seřadit si priority a spoustu dalšího. Ne vždy se to podaří jednoduše skloubit nebo ze sebe vydolovat. Pojď na individuální pohovor s psycholožkou a koučkou, kde si můžeš utřídit, jak na to.

Jak kurz probíhá?

  • Před kurzem Ti zašlu předtištěnou pracovní brožurku, do které si budeš moci psát k jednotlivým tématům odpovědi na otázky, své myšlenky a nápady. Budeš je tak mít trvale uchovány a můžeš s nimi dále pracovat.

Co probereme? Například:

  • Kurz je individuální, jeho priority si proto určíš Ty sám/sama. Probrat můžeme například tyto okruhy: 
  • Co Tě opravdu vede k tomu, že chodíš do školy? Co Ti absolvování školy přinese? (Otázky zdánlivě jednoduché, ale málokdo se nad nimi pořádně zamyslel… A přitom se od nich odvíjí spousta dalšího…)
  • Jaké jsou v současnosti Tvé priority a jaký je mezi nimi vztah? (škola, práce, partnerský vztah, zábava…)
  • Jak se přinutit učit, jít do školy, připojit k online výuce, napsat seminárku, bakalářku,..
  • Sebevědomí ke zkoušce a co (kromě učení ? ) Ti pomůže, abys zkoušku udělal/a.

Co Tě možná napadá?

Třeba si říkáš: Tyhle otázky si taky umím položit, proč tedy kurz? Ale ruku na srdce: Opravdu sis někdy tyto otázky vědomě položil/a? A hlavně: dal/a sis čas na to, aby sis poctivě a pečlivě odpověděl/a? Spousta studijních problémů vychází z toho, že si člověk nedal čas se zamyslet nad tím, čeho chce díky studiu dosáhnout a jaké cesty k úspěchu vedou. Zainvestuj svůj čas právě do tohoto zamyšlení.

Proč na kurz zrovna ke mně?

Mám s tématem praktické i teoretické zkušenosti. Vystudovala jsem úspěšně dvě vysoké školy rozdílného charakteru (matfyz a psychologii-pedagogiku), učila jsem na více druzích škol včetně VŠ a VOŠ. Neztratila jsem se se ani v reálném životě (pracovala jsem na manažerské pozici v pojišťovně) a v současnosti působím mj. jako kouč. Ráda Ti předám své poznatky, které jsem načerpala nejen ze svých zkušeností, ale i ze zkušeností mých klientů.

Více se o mně dozvíš na mých stránkách www.pojd-dal.cz. Na nich nabízím též zdarma e-book, který Ti ukáže, jak funguje metoda koučování, kterou na tomto kurzu používám jako jednu z metod (vedle mentoringu). 

Co s sebou?

Před kurzem si pokud možno vytiskni brožuru, kterou Ti zašlu. A pak měj k ní při ruce i tužku a vybav se ochotou naslouchat a hlavně přemýšlet o sobě a odpovídat si sám sobě.

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.