Ukoučuj si studium ke kýženému výsledku

44hn3vy9i7l-sitinova-marketa-profil.jpg

Markéta Šitinová

Farář se ptá Vatikánu: „Smí se u modlení kouřit?“ Vatikán odpoví: „Ne.“ Jezuitu zajímá totéž, ale položí otázku jinak: „Smí se u kouření modlit?“ Vatikán odpoví: „Ano.“ Jiný úhel pohledu nás může výrazně přiblížit k cíli Více o lektorovi »

44hn3vy9i7l-sitinova-marketa-profil.jpg

Markéta Šitinová

Farář se ptá Vatikánu: „Smí se u modlení kouřit?“ Vatikán odpoví: „Ne.“ Jezuitu zajímá totéž, ale položí otázku jinak: „Smí se u kouření modlit?“ Vatikán odpoví: „Ano.“ Jiný úhel pohledu nás může výrazně přiblížit k cíli Více o lektorovi »

22obkvmmxwv-ukoucuj-studium.jpg
Velflíkova 4, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Poznámka k termínu

Nabízím i (levnější) skupinovou variantu, podívej se, zda je aktuálně vypsaný termín.

Studuješ vysokou a už víš, že to není jen o inteligenci. Potřebuješ zapojit také vůli, sociální dovednosti, seřadit si priority a spoustu dalšího. Ne vždy se to podaří jednoduše skloubit nebo ze sebe vydolovat. Pojď na kurz, který Ti pomůže si seskládat mozaiku potřebnou pro úspěšné ukončení školy.

Jak kurz probíhá?

  • Mám připravenou strukturu kurzu a teoretická východiska, ale zároveň dávám prostor účastníkům, aby se zamysleli nad tím, co to říká konkrétně jim a došli tak k výstupu, který je užitečný a využitelný konkrétně pro ně, jejich situaci i jejich povahu.
  • Na kurzu dostaneš předtištěnou pracovní brožurku, do které si budeš přímo na kurzu psát k jednotlivým tématům odpovědi na otázky, své myšlenky a nápady. Budeš je tak mít trvale uchovány a můžeš s nimi dále pracovat.
  • Kdo chce, může své myšlenky sdílet s ostatními, abychom se inspirovali navzájem (sdílení je dobrovolné).
  • Kurz se koná v Dejvicích v blízkosti Národní technické knihovny.

Co probereme? Například:

  • Co Tě opravdu vede k tomu, že chodíš do školy? Co Ti absolvování školy přinese? (Otázky zdánlivě jednoduché, ale málokdo se nad nimi pořádně zamyslel… A přitom se od nich odvíjí spousta dalšího…)
  • Jaké jsou v současnosti Tvé priority a jaký je mezi nimi vztah? (škola, práce, partnerský vztah, zábava…)
  • Jak se přinutit učit, jít do školy, napsat seminárku, bakalářku,..
  • Sebevědomí ke zkoušce a co (kromě učení ? ) Ti pomůže, abys zkoušku udělal/a.

Co Tě možná napadá?

Třeba si říkáš: Tyhle otázky si taky umím položit, nepotřebuji chodit na kurz. Ale ruku na srdce: Opravdu sis někdy tyto otázky vědomě položil/a? A hlavně: dal/a sis čas na to, aby sis poctivě a pečlivě odpověděl/a? Spousta studijních problémů vychází z toho, že si člověk nedal čas se zamyslet nad tím, čeho chce díky studiu dosáhnout a jaké cesty k úspěchu vedou. Zainvestuj svůj čas právě do tohoto zamyšlení.

Proč na kurz zrovna ke mně?

Mám s tématem praktické i teoretické zkušenosti. Vystudovala jsem úspěšně dvě vysoké školy rozdílného charakteru (matfyz a psychologii-pedagogiku), učila jsem na více druzích škol včetně VŠ a VOŠ. Neztratila jsem se se ani v reálném životě (pracovala jsem na manažerské pozici v pojišťovně) a v současnosti působím mj. jako kouč. Ráda Ti předám své poznatky, které jsem načerpala nejen ze svých zkušeností, ale i ze zkušeností mých klientů.

Co s sebou?

Tužku a ochotu naslouchat a hlavně přemýšlet o sobě.

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?