Udržitelná móda - konference SLOU DAYS

5gmldmkscj0-kam.jpg

Kamila Boudová

Všechny moc zdravím,  jmenuji se Kamila, žiju v Paříži a celá má profesní kariéra i studia se točí kolem módního průmyslu a jeho budoucosti. Módní průmysl je druhý nejšpinavější na světě a má mise je přisět k jeho změně. Více o lektorovi »

363w4osn18k-grafika-4.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Sustainable fashion, eko móda, etická móda, pomalá móda. Také jste si představili batikovaná trička a nebělenou bavlnu? To již dávno není pravda! Sustainable Fashion je vzrušující disciplína, téma diskutované profesionály po celém světě, budoucnost oděvního průmyslu. Pokud milujete módu z kteréhokoliv úhlu pohledu, nenechte si ujít informace o nejakuálnějším a nejžádanějším trendu na celém světě.

Nejde ale jen o koncept pro profesionály. Pomalá móda má blahodárný vliv na spotřebitele. Pomáhá jim být bohatší, sebevědomější, naplněnější, kreativnější a tím pádem v životě prostě šťastnější. Na SLOU DAYS se nejen dozvíte teorii, ale tři stylistky a módní koučky vás naučí nakupovat chytře a sestavovat si šatník vědomě. 

Více na www.slou.cz 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?