Učíme se venku

2vxd7eqdlb6-dsc-6381.jpg

Pavla Hoppová

Jmenuji se Pavla Hoppová, jsem maminka dvou skvělých synů a bývalá učitelka s dlouholetou praxí v mš. Působím jako konzultant a auditor mezinárodního programu Ekoškola. Ráda tvořím z přírodních materiálů a trávím čas s Více o lektorovi »

7sb5g9t840z-ucime-se-venku.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Učení venku je názorné, třírozměrné a pestré. Přináší mnoho nových podnětů nejen pro naše smysly, ale i pro naše myšlení. Spojení se skutečným světem přináší pocit smysluplnosti učení. Co se naučíme skrze zážitky venku se v mozku ukládá hlouběji a snadněji se pak vybavuje. Pobyt venku snižuje nadváhu a obezitu, posiluje imunitu a tím i snižuje počet nemocí.

Učením venku děti rozvíjí nejen své znalosti, ale současně i emoční  a sociální inteligenci. Seminář je rozdělen do jednotlivých sekcí, které si společně projdeme a vyzkoušíme.

Jak bude kurz probíhat? 

Čekají nás praktické ukázky výuky ve školní zahradě či v terénu, zaměřené nejen na přírodovědné předměty. Uvidíte a vyzkoušíte si metody výuky v zahradě pro český jazyk, matematiku ale i jiné předměty výuky.

V diskuzi si probereme úskalí a výhody učení se venku. Bude zde prostor i pro vlastní sdílení zkušeností. Oblasti které obsáhneme na semináři jsou - Laboratoř, Ateliér, Čísla venku, Jazyky venku, Oživlá historie, Dílna a zahrada, Tělocvična a Družina venku.

Těším se na vás, tůze mnoho :)

P.

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?