Tvořivé kreslení

9vdp9j87b2kmsig-picture.jpg

Lenka Lánská

Mám ráda tvořivý proces, když něco vzniká a zaniká. Kromě mozaiky se věnuji i tanečním seminářům, baví mě psychologie a pedagogika. Velice inspirující jsou mi i mé tři děti, kterým se také snažím nabízet co nejpestřejší Více o lektorovi »

7jwagy5fdgmr4uh-2egc2t9ny4gcxq2-tvoreni-2b.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou.

Komu je určen?

Pokud rádi kreslíte, malujete, pokud máte pocit, že někde uvnitř Vás je nerozvinutý umělec, pokud toužíte po uplatnění své tvořivosti a je vám více než 10 let, je kurz určen Vám.

Na co je kurz zaměřen?

  1. Objevíte své schopností nakreslit cokoliv, co uvidíte.
  2. Naučíte se rozvíjet a zapojovat tvořivou pravou hemisféru (cit pro barvy, ženský princip, intuice, celostní přístup... )
  3. Zjistíte, že stačí opravdu krátký čas a nakreslíte vlastní portrét a prolomíte bariéry pochybností, že něco nedokážete.

S sebou potřebujete zřejmě jen pohodlné oblečení a dostatek pití a jidla. K dispozici bude bude čaj a ovoce.

Vlastně během těch dvou dní projdete určitými kresebnými technikami a podpoříte natolik svou pravou hemisféru, že z vás budou dokonalí umělci a bravurně pak vyšvihnete svůj závěrečný portrét. Možná budete usilovat o místo na Karlově mostě jako portrétisté :-).

Tento um je dlouhodobý, je to potom podobné jako s lyžováním, už ho nezapomenete, ale po každé "letní sezóně a nicnedělání,," si ho budete potřebovat znovu osvěžit. Počítejte tedy s tím,  že víkend , kromě pauzy na oběd, prokreslíte. Pomůcky pro vás máme, tužky, gumy, fixy, čtvrtky, fólie vám po kurzu zůstanou.

Já sama jsem na tento workshop čekala 12 let a sen se mi splnil nad má očekávání.Ne že bych se k němu nesměřovala, ale výsledek z něj je opravdu vynikající, nebavilo by mě nabízet a vyučovat něco, co se mi neosvědčilo. Je to i vhodná příprava před talentovými zkouškami na grafické a výtvarné školy.Kurz je poměrně těžko popsatelný slovy, přijďte a vyzkoušejte.

Doprovodné fotky

  • 1x0y6s50u15ysoe-artelumix113.jpg
  • 1klnv2jqet76kxf-artelumix105.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.