Tvořivé kreslení

9vdp9j87b2kmsig-picture.jpg

Lenka Lánská

Mám ráda tvořivý proces, když něco vzniká a zaniká. Kromě mozaiky se věnuji i tanečním seminářům, baví mě psychologie a pedagogika. Velice inspirující jsou mi i Více o lektorovi »

9vdp9j87b2kmsig-picture.jpg

Lenka Lánská

Mám ráda tvořivý proces, když něco vzniká a zaniká. Kromě mozaiky se věnuji i tanečním seminářům, baví mě psychologie a pedagogika. Velice inspirující jsou mi i Více o lektorovi »

7jwagy5fdgmr4uh-2egc2t9ny4gcxq2-tvoreni-2b.jpg
Pod Děkankou 1741/6, Praha 4, Praha (mapa)

už jen 2 účastníci a kurz se uskuteční

Zbývá 5 míst

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou.

Komu je určen?

Pokud rádi kreslíte, malujete, pokud máte pocit, že někde uvnitř Vás je nerozvinutý umělec, pokud toužíte po uplatnění své tvořivosti a je vám více než 10 let, je kurz určen Vám.

Na co je kurz zaměřen?

  1. Objevíte své schopností nakreslit cokoliv, co uvidíte.
  2. Naučíte se rozvíjet a zapojovat tvořivou pravou hemisféru (cit pro barvy, ženský princip, intuice, celostní přístup... )
  3. Zjistíte, že stačí opravdu krátký čas a nakreslíte vlastní portrét a prolomíte bariéry pochybností, že něco nedokážete.

S sebou potřebujete zřejmě jen pohodlné oblečení a dostatek pití a jidla. K dispozici bude bude čaj a ovoce.

Vlastně během těch dvou dní projdete určitými kresebnými technikami a podpoříte natolik svou pravou hemisféru, že z vás budou dokonalí umělci a bravurně pak vyšvihnete svůj závěrečný portrét. Možná budete usilovat o místo na Karlově mostě jako portrétisté :-).

Tento um je dlouhodobý, je to potom podobné jako s lyžováním, už ho nezapomenete, ale po každé "letní sezóně a nicnedělání,," si ho budete potřebovat znovu osvěžit. Počítejte tedy s tím,  že víkend , kromě pauzy na oběd, prokreslíte. Pomůcky pro vás máme, tužky, gumy, fixy, čtvrtky, fólie vám po kurzu zůstanou.

Já sama jsem na tento workshop čekala 12 let a sen se mi splnil nad má očekávání.Ne že bych se k němu nesměřovala, ale výsledek z něj je opravdu vynikající, nebavilo by mě nabízet a vyučovat něco, co se mi neosvědčilo. Je to i vhodná příprava před talentovými zkouškami na grafické a výtvarné školy.Kurz je poměrně těžko popsatelný slovy, přijďte a vyzkoušejte.

Víš, že Lenka vede také tyto kurzy?

Víš, že Lenka vede také tyto kurzy?

Doprovodné fotky

  • 9wbe7icke2xv9mi-86xv5l9c.jpg
  • 1x0y6s50u15ysoe-artelumix113.jpg
  • 1klnv2jqet76kxf-artelumix105.jpg
  • 5yfmk4w5588as1q-img-20230902-111138.jpeg
  • 8r3qoklztnlj58d-img-20210424-121530.jpeg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.