Tvorba náramků

8x8lxpsr63s-mini-foto-cv-v-brylich.jpg

Markéta Fluhsová

Jsem slečna, která ráda tvoří kreativní věci a vymýšlí nové a proto tvořím bavlněné náramky, kde si mohu sama vybrat jakou barvičku a vzor budu dělat, potom si náramky vyfotím a dám na instagram a někdo z nich má potom Více o lektorovi »

9y48l3hh33z0c7i-img-9985.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz je určen pro všechny víly a princezny, které se chtějí kreativně rozvíjet a odnést si domů návod na výrobu náramků, takže si je pak budou moci vyrábět doma samy. 

Co se bude dít?

Na kurzu se naučíme dva základní typy uzlíků a poté si vyrobíme vlastní náramek. Vzor bude stejný, ale barvičky nechám na vaší fantazii. 

Proč si vybrat kurz?

Náramky vyrábím už něco přes dva roky a tak pokud bude mít někdo dotaz, nebo by si chtěl vytvořit složitější náramek, než budeme dělat na kurzu, určitě ráda poradím.  

Co je na kurzu nejlepší?

Kurz bude relaxem pro ty z vás, které si chtějí prostě jen pár chvilek pobýt, tvořit, být v klidu a v příjemné atmosféře. Naladíme se na pohodovou vlnu, dáme si ňamku a budeme tvořit. Na konci odejdete s novým nádherným náramkem, který jste si samy vytvořily, s nápady a návody na další tvorbu a s pocitem příjemně stráveného času. A to je super ne? 

Co si vzít s sebou?

Bavlnky i ňamky zajistím já. Vy si vemte hlavně svou a fantazii a touhu tvořit, a to bude úplně stačit.

Už teď se moc těším

Markét

Doprovodné fotky

  • 2gevruzsvszmg9f-img-0038.jpg
  • 8f8xy7smxjuxa6n-img-0166.jpg
  • 4gqsktwyp9d5k7z-img-0242.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?