Teorie barev

90wohnod9xs-39085250-10212334877462635-9071989549365723136-n.jpg

Adéla Anděla Bursová

To, co dělám, dělám s láskou. Jsem dvojnásobnou mistryní ČR v Make-upu a na kurzu se Vám vždy věnuji osobně. Proč se svěřit právě do mých rukou? Protože na své kurzy nabízím garanci spokojenosti, protože se snažím, aby Více o lektorovi »

8r4hdpmc82b-43183225-1950607141649896-8354741852158558208-n.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Člověk okem rozezná 2 - 3 miliony barevných odstínů. Je to hodně? Možná ne, když si vezmete, že naučené oko (ne geniální, pouze naučené) jich umí rozeznat až 10 milionů.
Už tušíte, proč inspirující outfit barva v barvě vypadá na jiné ženě krásně a vám přes všechnu snahu neladí? Jaký je rozdíl mezi geniálními versus průměrnými výtvarnými díly? Nebo proč některá nalíčená žena vypadá úchvatně a druhá je její nepodařenou parodií?
V kurzu magie barev v teorii a praxi se naučíte rozeznávat chromatické a achromatické barvy, odstíny a jejich sytost, jak vzniká 7 druhů barevných kontrastů a jak s nimi dál tvořit, prakticky si ověříte hru barev a jak s nimi pracovat při různých barvách světla.
Kurz je určen jak pro designéry, výtvarníky a vizážisty, tak i pro všechny, kteří chtějí, aby to konečně ladilo.

Líbí se vám barevné outfity, ale sami se skrýváte v "módní" béžové a černé? Je vaším snem perfektně vyladěný byt, ale váš největší odvaz jsou dekorativní polštářky? Netroufáte si? Barev se nemusíte bát, musíte se je naučit.
Přijďte na kurz, který vám otevře oči! Naučíme vás teorii barev, barevných kruhů a atlasů. Vyškolíme v odstínech světlosti a sytosti. Vytrénujeme vaše oko na rozeznávání odstínů, tónů a ideálních kompozic. A hlavně vám to všechno předvedeme v praxi.
Po kurzu magie barev v teorii a praxi vám svět bude připadat barevnější - a budete vědět proč.
Kurz je určen nejen pro lidi, kteří se rozeznáváním barev živí, ale i pro laickou veřejnost, která chce proniknout do tajů čarování s nimi.

Proč je večerní líčení jiné než denní, proč v kabince obchodu vypadá váš outfit skvěle a venku je to nijaké a proč se sakra to povlečení, o kterém jste věděli, že pokoj barevně vyladí, ve finále vůbec nehodí?!
Protože barvy si hrají. Se světlem, se stíny, s odstíny, s okolními barvami. Na našem kurzu magie barev v teorii a praxi vás naučíme hrát podle jejich pravidel. Dozvíte se všechno o barevné harmonii a její tvorbě, práci s barevným kruhem. O samotných barvách a množství jejích podtónů, odstínech, světlosti a sytosti, o barevných kompozicích k jednotlivým barvám. A protože škola hrou, předvedeme si to hned v praxi. Po našem kurzu začnete svět vidět v jiných barvách (a jejich odstínech).
Kurz je pro všechny ty, kteří se potřebují nebo chtějí v barvách dobře orientovat.

Na kurz mohou dorazit i maminky s dětmi, hlídání bude za menší poplatek (dle počtu maminek, max. 100kč/hod) zajištěno úžasnou paní Sklenářovou :-)
Jídlo bude na objednání, svačinku s sebou.

S SEBOU 

Svačinu, blok, tužku, případně Vaše oblíbené štětce.
Papíry, barvy a ostatní výukové materiály jsou v ceně kurzu.

LEKTOR

Bc.Adéla Anděla Bursová je mistryně ČR v makeupu, aktuální finalistka mistrovství světa, stylistka kapely Chinaski, spoluautorka několika knih aj. 
Barevnou teorii studovala na dvou výtvarných školách a z koloristické praxe dělala statní zkoušky na Technické univerzitě v Liberci.

CESTA

Místo konání kurz je Březinka 29, Bělá pod Bezdězem https://youtu.be/igqRNMg0zFA
Z Prahy či Liberce se k nám dostanete cca za 45min, dále bude zorganizována spolujízda či můžete být vyzvednuti na nádraží v Mladé Boleslavi.

ČAS 

Začínáme v 11h a končíme cca kolem 17h.

VAROVÁNÍ

Po kurzu opravdu začnete, svět vidět v nových barvách a nebo aspoň v nových odstínech.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.