Slavíme 6. narozky!

Teleskopický obušek - nejlepší nástroj sebeobrany

20151113-140624-27960081-l-ba3522c639fa32b6349f27f593d3986e.jpg

Ondřej Adámek

K Naučmese.cz jsem se dostal přes kurz mojí kamarádky jako účastník. Moc se mi líbil nejen kurz, ale i systém a prostředí webu, které bylo elegantní a funkční. Tam jsem pochopil, že by to mohla... Více o lektorovi »

9315790-unknown-9.jpeg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Teleskopický obušek je obecně brán jako jeden z nejlepších nástrojů sebeobrany vůbec. Je možné jej snadno pořídit bez speciálního povolení, dá se dobře schovat, lehce nosit, bezpečně tasit a je velmi účinný i v rukou slabší osoby. Zároveň nemusíte mít přehnané obavy z nepřiměřené sebeobrany, která by útočníka stála život či trvalé zdraví.

Co se na kurzu naučíte?

Přes všechny jeho výše uvedené nej je však potřeba s ním umět trochu zacházet. V tomto kurzu bych vás chtěl tyto základy naučit. Krom nutného teoretického úvodu si s cvičnými replikami vyzkoušíme útoky na tělo soupeře, způsoby jak se dostat z držení, budeme zkoušet odzbrojit útočníka s nožem i se postavíme soupeři s podobnou jednoruční zbraní.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je vhodný pro muže i pro ženy. Věk by měl být od 18 nahoru, horní hranice není omezena. Člověk by měl být v přiměřené tělesné kondici, bez nějakých zásadních zdravotních omezení.

Co si vzít sebou? 

Ke kurzu je vhodné pohodlné sportovní oblečení. Také je výhodou mít starší tričko, u kterého nebude vadit nějaké to potrhání. Cvičné repliky obušků pro vás budou ode mne k dispozici.

Co si z kurzu odnesete?

  • znalosti jak řešit základní ohrožení a útoky  s teleskopickým obuškem
  • scripta, ve kterých bude shrnuto vše co jsme dělali a pár technik a cvičení navíc
  • možnost bezplatné konsultace po emailu v budoucnu

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.