TALENT – Odhal svou osobní jedinečnost

13w2o04zog9-img-20190523-093916.jpg

Marta Štolfová

Verím, že každý z nás má v sebe väčší potenciál, než aký sa doteraz prejavil.  Pomáham ľuďom ho v sebe uvidieť a rozvíjať. Milujem poznávanie. Fascinuje ma ľudská myseľ a nesmierne si užívam momenty, ktoré mi umožňujú v Více o lektorovi »

10a48b06inj-naucmese-talent.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 13 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Znáte ten Einsteinův výrok, že "... pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.“?

Ryby by měly strávit svůj život ve vodě. Tam jim bude nejlíp a budou i nejvíce ke prospěchu. A my bychom to měli mít stejně - Působit tam, kde se budeme cítit jako ryba ve vodě.

Když děláme to, co je naší vášní, jde nám to zlehka a dobíjí nás to energií. Když se věnujeme dohánění svých nedostatků a děláme věci, které nám jdou ztěžka, vyčerpává nás to.

Mnoho lidí neví, co můžou světu nabídnout. Neznají své talenty a silné stránky. Jinými slovy, nevědí, zda byli stvořeni pro život ve vodě nebo na stromě. 

Jaké by to bylo kdybyste i vy znali své přednosti - svou osobní vyjímečnost (soubor vlastností, talentů, silných stránek a zkušeností) a věnovali se díky tomu práci, která vám jde snadno a lehce? Jaké by bylo přispívat světu službou, která by vás dobíjela energií?

Věřím v sílu otázky. Dobré otázky totiž otevírají prostor pro odpovědi, které pocházejí z našeho nitra. 

Pojďte nechat své nitro promluvit!

Co vás na kurzu čeká?

  • Podíváme se spolu na to, co se ve vás ukrývá. Zapátráme v minulosti a dostaneme se až do vašeho dětství. 
  • Projdeme si několik různých (často kreativních) technik zjišťování osobního talentu či silných stránek
  • Využijeme sílu skupiny. Dozvíte se, jak působíte na druhé
  • A dostanete i tipy na alternativy dobře známého testu osobnosti - MBTI. Je jich totiž hodně a každý vám může nabídnout trochu jiný pohled. 
  • Kurz se věnuje v první řadě odkrývání talentů a silných stránek, dotkneme se však i tématu osobního poslání či životní vize.
  • Nebude to přednáška, ale zážitkový workhop, takže zažijete všechno pěkně prakticky :)

Pro koho je kurz určen?

Kurz je pro lidi, kteří hledají takovou profesní dráhu, aby jim jejich práce dávala hlubší smysl, naplňovala je a dobíjela je energií. 

Pro koho kurz není? 

Kurz není pro ty, kto cítí, že už žijí naplno své poslání a znají své silné i slabé stránky.
Není ani pro profesionály věnující se diagnostice MBTI nebo jiné podobné metodě.

Kdo kurz vede?

Marta Štolfová sama dlouho hledala své životní poslání, než zjistila, že není důležité jej poznat :) Že stačí následovat "bílého králíka", jak říká intuici. Věří, že všechny odpovědi máme v sobě, je zapotřebí jenom pokládát si ty správné otázky. 

Razí heslo, že každý z nás má v sobě větší potenciál, než jaký se doteď projevil. Jako lektorka a koučka jej pomáhá lidem v sobě rozeznat a rozvíjet. Jejími silnými stránkami jsou odvaha a empatie. 

Snaží se žít "udržitelně" - snižovat spotřebu a nakupovat zodpovědně, protože si uvědomuje jaké dopady mají naše každodenní rozhodnutí na "naši" planetu.

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.