Strategie narušování trhu (Business disruption)

20bcqlgn5ozy2ql-img-1560-kopie.jpeg

Michal Kubín

Michal působí ve společnosti Brand Hub jako COO a hlavní konzultant. Založení vlastní agentury bylo jeho snem a nyní si jej plní – buduje svou vlastní poradenskou agenturu zaměřenou na udržitelný rozvoj firem, návrhy Více o lektorovi »

91h1sul8spysfqu-online-kurzy.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Naučte se, jak použít špičkovou metodiku Business Model Design a nástroj Business Model Canvas při analýze tržního prostředí a při návrhu takových změn, které naruší dosavadní fungování vašeho trhu (narušení = business disruption). Podobně, jako když společnost Apple narušila zavedená pravidla v hudebním průmyslu (vydávání a distribuce přes hudební vydavatelství) a přišla s iTunes. Díky správnému použití Business Model Designu budete podobného kroku schopni i vy.

KLÍČOVÉ VÝHODY SEMINÁŘE

  • Poznáte jeden z nejlepších nástrojů pro definici obchodních modelů firem a strategické plánování a řízení na světě.
  • Nástroj Business Model Canvas a metodiku Business Model Design se naučíte používat tak, že rozpoznáte možné změny celého trhu (ve váš prospěch) a budete schopni naplánovat kroky, které k těmto změnám povedou.
  • Získáte nástroj a metodiku, díky níž budete moci inovovat svůj byznys způsobem, jakým to dělají světoví velikáni typu Apple, Hilti, Nespresso, Lego a další.

PRO KOHO MŮŽE BÝT PŘÍNOSNÝ

Každému, kdo vlastní a (nebo) vede firmu (od startupu po střední firmu), chce ji dále rozvíjet a neustále zvyšovat její konkurenceschopnost. Typicky jde o majitele či CEO/COO firem, případně ředitele strategické obchodní jednotky (SBU).

TYPICKÉ VÝSTUPY SEMINÁŘE (ANEB CO SI ODNESETE)

  • Teoretická i praktická znalost klíčových prvků metodiky Business Model Design a jejích klíčových nástrojů (zejména Business Model Canvas).
  • Řada materiálů a cvičení, které vám pomohou v dalších dnech a týdnech coby „metodická příručka“ pro práci s Business Model Canvasem.
  • Brainstorming a řada poznatků získaných během cvičení a diskusí v průběhu semináře.

ORGANIZAČNÍ DETAILY

  • Seminář je jednodenní a probíhá od 9:00 do 17:00.
  • Pro účastníky je zajištěno občerstvení a oběd.
  • Parkovat se dá u všech lokalit, kde kurz pořádáme (parkování může být zpoplatněno).
  • Maximální počet účastníků: 12

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?