Seminář 7 výkladů horoskopu

1200460-tonda.jpg

Antonín Baudyš

Antonín (*1972) od roku 1996 každý den mluví s několika zákazníky na téma hledání štěstí v životě a vnitřní upřímnosti. Vyhledávaný astrolog s bohatými Více o lektorovi »

1219170-screenshot_2.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 27 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

PRO KOHO JE KURZ URČEN

Astrologie se nejlépe učí na příkladech. Pokud máte o astrologii přibližné anebo počáteční vědomosti, můžete v tomto kurzu mnohé pochopit a skrze dívání se přes rameno profesionálnímu astrologovi se mnohé naučit. Kurz je vhodný pro zájemce o sebepoznání, pro zájemce o psychologickou typologii i pro amatérské astrology. Nebudeme řešit, že je někdo Beran či Býk. Budeme pracovat se 12 znameními, 12 domy a 12 planetami. 

STRUKTURA KURZU

První hodinu si řekneme velmi stručný úvod do astrologické teorie. Planety, znamení, domy, aspekty. A praxi si budeme ukazovat na horoskopech dvanácti z Vás. Na každý výklad budeme mít k dispozici 20 minut. Během 20 minut snadno obsáhneme základní téma, silné i citlivé stránky každého z účastníků. Kdo z Vás by si nepřál ani tak komentář svého horoskopu, ale astrologickou prognozu anebo srovnání Vašeho horoskopu s horoskopem partnera, určitě Vám vyjdu vstříc. 

SMYSL KURZU

V kurzech se učí mnoho teorie a praxe je často podceňována. V našem kurzu to uděláme naopak: minimum teorie, ale množství praxe. U každého horoskopu však budu říkat co obsahuje a co z toho vyplývá. A také jaká charakteristika Tebe koresponduje se kterým prvkem Tvého horoskopu. 

ŠKOLA POSTOJŮ

Všechno, kdo jsme, můžeme přijímat, posuzovat či odmítat. V tomto semináři Vám předávám nejen své astrologické zkušenosti, ale také svůj přístup ku člověku, k zákazníkovi, k muži, k ženě. A postoj k situacím a tématům, se kterými jste v současnosti konfrontováni. 

VÝHODY KURZU: VIDEOKURZ ZDARMA

Každý z Vás dostane svůj vlastní videozáznam výkladu. Kdo budete chtít, můžete si své výklady ze studijních důvodů nasdílet. Vaše kolečka horoskopu budu mít připravené dopředu, dostanete je ve formátu pdf. V rámci své profese si za 20 minut výkladu na dálku říkám stejnou částku, jakou zaplatíte zde za celý kurz, v němž se naučíte mnoho dalšího. Vy však navíc dostanete jako bonus můj videokurz základů astrologie na 9 hodin, který sám o sobě stojí rovněž 1500 korun.

POČET ÚČASTNÍKŮ

Výkladů udělám sedm, výklad dostanou první přihlášení přes portál naučmese.cz. Na koho se nedostane, můžete si vybrat jiný termín anebo být v kurzu jako účastníci pozorovatelé, kteří se učí na výkladech ostatních.


PODMÍNKA KURZU

To, co si budeme v kurzu říkat a sdílet se může dotýkat našeho soukromí. Případně kapitol, které člověk sděluje nanejvýš svým přátelům. Proto je podmínkou Vaší účasti Vaše ochota neventilovat po skončení kurzu nic z toho, co souvisí s ostatními účastníky. Beztak budete mít plnou hlavu svého vlastního výkladu :-) Stejně tak videozáznam, který pro každého z Vás vytvořím je součástí Vašeho užitku a každý z Vás proto dostane pouze část s úvodní teorií a se svým výkladem. Děkuji za pochopení a Vaši ochotu toto respektovat.

Těším se na setkání s Vámi a Vašimi horoskopy

Srdečně, Tonda Baudyš

 

Doprovodné fotky

  • 26sw6e9d88ownh9-seminar-vyklad.jpg
  • 7975700-dreamstime_xs_39629821.jpg
  • 4878020-domy-vyznamy.png
  • 8105470-mozart-slunce-v-dome.png
  • 8661500-20160226-_auk7597.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.