Poraď se s personalistou

20151112-204433-andreaalterova-foto.jpg

Andrea Alterová

Jsem Personalista a lovec talentů s bohatou praxí, studovala jsem Psychologii, Pedagogiku a Personalistiku. Věnuju se kariérnímu poradenství, osobnímu rozvoji a nalezení profesního potenciálu a talentů. Píšu odborné Více o lektorovi »

9504560-3457400-dreamstimemedium-19473030-300x300.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Vrtá vám hlavou, proč jste zatím neuspěli u pohovoru nebo neprolomili obávané Assessment centrum? Nebo vás málo či vůbec firmy nezvou k pohovoru? Možná opakujete stále stejné chyby, které si ani neuvědomujete.

Jako personalista vám dám objektivní pohled z druhé strany. Připravím vás na pohovor nebo Assessment centrum. AC je jedno z nejobávanějších druhů výběrových řízení, z kterého mají uchazeči obavy. Není snadné jim projít bez efektivní přípravy a hlavně vyhrát. Aby jste v tomto výběrovém procesu byli úspěšní, musíte znát jeho principy a "obelstít“ personalisty. 

V letošním roce, v lednu jedna z mých klientek zaznamenala velký úspěch a prošla složitým výběrovým řízením, zakončeným Assessment centrem. Vyhrála a má práci!  Přípravě na AC jsme věnovaly maximum a slečna ho vyhrála na plné čáře.

Chcete také vyhrát Assessment centrum nebo pohovor? Přihlaste se ke mně na konzultace. Odhalím vám tajemství, tipy a triky tohoto „ujetého“ a uchazeči nenáviděného výběrka a jiných záludností, se kterými se můžete setkat u pohovoru.

Bezplatný kurz je formou Skype rozhovoru. V případě Vašeho vážného zájmu je možné se domluvit na individuální formě kurzu. Děkuji za pochopení.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?